Naši maskoti: Karcoolka a Lexa

Maskoty našich klubových hotelů jsou komiksoví hrdinové Karcoolka a Lexa. Dva báječní kamarádi, kteří během léta ožívají a působí jako průvodci při animačních programech v jednotlivých prázdninových destinacích. Kromě toho také Karcoolka s Lexou rádi cestují a prozkoumávají různá místa a zažívají spoustu dobrodružství.

A protože chceme, aby Karcoolka s Lexou děti neprovázeli jen během dovolené, ale aby si s nimi děti mohly užívat dobrodružství a zábavu během celého roku, můžete jejich příběhy a cesty napříč destinacemi sledovat v našem vlastním komiksu. Ten pro děti připravujeme ve spolupráci s Klárou Smolíkovou a Lukášem Fibrichem, předními autory českých dětských komiksů.

Pokud se chcete s Karcoolkou a Lexou seznámit blíže, vyrazte na dovolenou do některého z  klubových hotelů Alexandria. Ještě předtím se Vám ale Karcoolka představí sama:

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies