Souhrn všech akcí a slev CK Alexandria

LÉTO 2023 - FIRST MINUTE – DRUHÁ VLNA SLEV DO 28. 2. 2023

DO 31. LEDNA MŮŽETE NAKUPOVAT ZA SPECIÁLNÍ NEJNIŽŠÍ CENY

Zakoupíte-li si zájezd z nabídky CK ALEXANDRIA na léto 2023 získáte slevu za včasný nákup. Slevy se neposkytují dětem na přistýlce a z příplatků (např. příplatku za stravu, za nestandardní typy pokojů, za jednolůžkový pokoj apod.). Platnost a výši slevy určuje výhradně CK. Výše slevy může CK měnit, avšak nikoliv u již zakoupených nebo rezervovaných zájezdů.
Aktuální cenu zájezdu (nebo také „celkovou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) najdete vždy na těchto www stránkách. Ceny zájezdů můžete zjistit i ve všech značkových prodejnách CK ALEXANDRIA, prodejnách ALEXANDRIA PARTNER, u všech autorizovaných prodejců CK ALEXANDRIA či telefonicky na 270 007 007. K získání slevy za včasný nákup Vám stačí zaplatit jen zálohu.
Na zájezdy z nabídky CK ALEXANDRIA na léto 2023 zakoupené do 28. 2. 2023 nelze uplatnit žádnou jinou slevu (výjimku tvoří odměna za platbu on-line, lze poskytnout). Při úhradě zájezdu z nabídky CK ALEXANDRIA na léto 2023 lze akceptovat poukázky na zájezd (vystavené v souladu s ustanovením § 1939 a následně zákonem č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník), hodnotové poukázky (např. Sodexo apod.) nebo slevové kupony (např. šeky ALEXANDRIA Bonus Klubu). Zájezd z nabídky CK ALEXANDRIA si můžete vybrat i máte-li uzavřenou dohodu o změně Smlouvy o zájezdu.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
ZASTAVTE S NÁMI INFLACI

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás zajistili speciální možnost, jak zastavit inflaci. Koupí zájezdu na léto 2023 si nejen zafixujete předinflační cenu, ale své peníze můžete navíc i zhodnotit. Pokud nyní zaplatíte celkovou cenu zájezdu, zhodnotíte si své peníze o 5 %. Ty Vám navíc dáme hned a bez čekání formou extra slevy. A samozřejmě nepřijdete ani o slevu za včasný nákup, která je zahrnuta automaticky i pokud teď zaplatíte pouze zálohu. Volba, zda chcete své peníze zhodnotit, zaplatit nyní celkovou cenu a získat extra slevu 5 %, je jen na Vás.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
VELKÁ ÚNOROVÁ SOUTĚŽ s CK ALEXANDRIA o zájezd pro výherce zdarma

Kdokoliv si během února zakoupí zájezd z naší nabídky, může se zúčastnit soutěže o dovolenou pro svou osobu zcela zdarma.
Pro přihlášení
do soutěže stačí do 28. 2. 2023 napsat do komentářů pod příspěvek o této soutěži zveřejněný na našem Facebooku či Instagramu, jaký zájezd jste si koupili a proč se právě na danou destinaci těšíte nejvíce.
Výherce získá zakoupený zájezd pro svou osobu zcela zdarma.
Výsledky budou zveřejněny dne 6. 3. 2023.
Držíme palce!

Stručná pravidla:

 • Kupte si v období 1. 2. 2023 - 28. 2. 2023 zájezd od CK ALEXANDRIA a.s.
 • Napište do 28. 2. 2023 do komentářů pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku či Instagramu, jaký zájezd jste si koupili a proč se právě na danou destinaci těšíte nejvíce.
 • 1 soutěžící smí vložit pouze 1 soutěžní komentář. Je-li zájezd zakoupen pro více osob, každá osoba se může zúčastnit soutěže samostatně.
 • Dne 1. 3. 2023 vylosujeme ze soutěžních příspěvků osobu, kterou budeme neprodleně kontaktovat soukromou zprávou. Tato osoba je povinna předložit do 48 hodin Smlouvu o zájezdu uzavřenou v období 1. 2. 2023 - 28. 2. 2023 prokazující pravdivost jejího soutěžního příspěvku. Splněním této podmínky se stává výhercem a získává tento zájezd pro svou osobu zdarma, tj. slevu ve výši celkové ceny zájezdu pro jeho osobu (bez služeb třetích stran, např. pojištění, parkování, apod.) Nesplní-li vylosovaná osoba do 48 hodin od doručení soukromé zprávy výše uvedené podmínky, nárok na výhru zaniká a pořadatel opakuje losování.
 • Výherce bude zveřejněn 6. 3. 2023. Nepodaří-li se do 6. 3. 2023 žádné z vylosovaných osob splnit podmínky výše, bude výherce zveřejněn neprodleně po té, kdy první další vylosovaný účastník dané podmínky splní.
Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let, která si zakoupila zájezd CK ALEXANDRIA a.s. v období 1. 2. 2023 -28. 2. 2023. Vyloučeni ze soutěže jsou zaměstnanci CK Alexandria a jejich rodinní příslušníci.

Kompletní pravidla zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
ZÁLOHA JEN 1 000 Kč

Zakoupíte-li si zájezd z nabídky CK ALEXANDRIA na léto 2023 můžete si vybrat akční zálohu nebo standardní platební podmínky.


ZÁLOHA JEN 1 000 Kč / OSOBA - PLATEBNÍ PODMÍNKY*

ZÁLOHA č. 1
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dospělou osobu: 1 000 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě: 1 000 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě zcela zdarma: 0 Kč(při uzavření Smlouvy o zájezdu)

ZÁLOHA č. 2
doplacení celkové ceny zájezdu za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dospělou osobu do výše 8 000 Kč (do 30 dní od uzavření Smlouvy o zájezdu)
doplacení celkové ceny zájezdu za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě do výše 4 000 Kč (do 30 dní od uzavření Smlouvy o zájezdu)
u zájezdů v celkové ceně do 10 000 Kč – doplacení celkové ceny zájezdu do výše 50 % (do 30 dní od uzavření Smlouvy o zájezdu)

DOPLATEK
doplacení celkové ceny zájezdu (60 dní před stanoveným odjezdem / odletem)

nebo

STANDARDNÍ PLATEBNÍ PODMÍNKY

ZÁLOHA
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dospělou osobu: 8 000 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě: 4 000 Kč (při uzavření Smlouvy o zájezdu)
za každého zákazníka CK (účastníka zájezdu) - dítě zcela zdarma, dítě do 2 let : 0 Kč(při uzavření Smlouvy o zájezdu)
u zájezdů v celkové ceně do 10 000 Kč:: 50% (při uzavření Smlouvy o zájezdu)

DOPLATEK
doplacení celkové ceny zájezdu (60 dní před stanoveným odjezdem / odletem)

(platí do 1. 3. 2023 a na zájezdy s odletem (odjezdem) po 1. 5. 2023)

Je-li Smlouva o zájezdu uzavřena v době kratší než 60 dnů před datem zahájení zájezdu, je zákazník povinen uhradit celkovou cenu v den uzavření Smlouvy o zájezdu.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
V případě sjednání služeb poskytovaných třetí stranou (pojištění, parkování, služby SMARTWINGS aj.) je cena těchto služeb připočtena k celkové ceně zájezdu a jejich úhrada je splatná ihned.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
ODMĚNA ZA PLATBU ONLINE

Odměnu za platbu on-line získáte za provedení kompletní rezervace zájezdu a on-line platby (platební kartou nebo převodem z účtu na účet) zálohy nebo celé částky (v případě rezervace ve lhůtě kratší než 60 dnů před odjezdem).

Výše odměny za platbu on-line se řídí následujícími pravidly:
Odměna za platbu on-line 500 Kč – cena zájezdu za osobu 14 000 Kč a více.
Odměna za platbu on-line 400 Kč – cena zájezdu za osobu od 11 000 do 13 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 300 Kč – cena zájezdu za osobu od 9 000 do 10 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 200 Kč – cena zájezdu za osobu od 7 000 do 8 999 Kč.
Odměna za platbu on-line 100 Kč – cena zájezdu za osobu od 2 000 do 6 999 Kč.

Odměnu za platbu on-line získá každá platící osoba (včetně dětí a osob na přistýlkách) za podmínek, že celková cena zájezdu je vyšší než 2 000 Kč.

Jak získat odměnu za platbu on-line v rámci webových stránek CK Alexandria?

 • vybrat hotel a termín
  (vybráním hotelu s následným výběrem termínu Vaší dovolené můžete začít svou rezervaci kliknutím na zelené tlačítko rezervovat)
 • zadat počet osob a jejich věk
  (zadáním věku všech účastníků zájezdu Vám bude nabídnut výběr ubytovacích kapacit - počet a typ)
 • vyplnit kompletní rezervaci
  (v dalším kroku rezervace zvolíte možnost Konečná cena včetně odměny za platbu on-line a vyplníte kompletní rezervační formulář. Tento krok Vám zabere jen pár minut. Kliknutím na zelené tlačítko zaplatit a objednat se přesunete do kroku Platba)
 • provést on-line platbu
  (v kroku Platba si zvolíte jednu z on-line platebních metod a zadáte výši úhrady. Následným kliknutím na tlačítko Zaplatit budete přesměrování do zabezpečeného platebního rozhraní, kde provedete platbu)
 • potvrzení objednávky
  (po provedení platby za zájezd budete přesměrování zpět na stránky www.alexandria.cz, kde v přehledu plateb uvidíte připsanou platbu za zájezd, uvidíte ji i v návrhu Smlouvy o zájezdu, která Vám byla zaslána na Váš e-mail. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat v nejbližší době)
ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Nebude-li možné z důvodu pandemie cestovat, vrátíme Vám peníze!

Dojde-li v době Vašeho odletu či odjezdu k mimořádným a nevyhnutelným okolnostem (zákaz cestování, uzavření hranic, povinná karanténa v cílové destinaci) je CK ALEXANDRIA oprávněna od Smlouvy o zájezdu odstoupit a zákazníkovi vrátit celkovou cenu zájezdu.

Celková cena zájezdu nezahrnuje služby poskytované třetí stranou (např. cestovní pojištění, parkování apod.). Cena těchto služeb je připočtena k celkové ceně zájezd (viz Smluvní podmínky).

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
DĚTSKÉ SLEVY

Pro Vaše děti na přistýlce (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) nabízíme široký výběr zájezdů se speciálními dětskými slevami. Věk dítěte se u jednotlivých ubytovacích kapacit liší. Najdete jej vždy v detailu daného hotelu (například dítě na přistýlce od 2 do 14 let je dítě, které v době návratu ze zájezdu uvedený věk nedovršilo, tj. dítě kterému v době návratu ze zájezdu ještě nebylo 14 let).

DÍTĚ ZCELA ZDARMA - Vaše dítě na přistýlce v doprovodu dvou osob na pevném lůžku poletí ve všech termínech a po celou sezonu zcela zdarma.
Akci DÍTĚ ZCELA ZDARMA lze kombinovat pouze se slevou za včasný nákup, a to pouze ve vybraných termínech, nelze kombinovat s žádnou další slevou (výjimku tvoří odměna za platbu on-line, lze poskytnout), akcí či speciální nabídkou (např. Senior program 55PLUS). Při úhradě zájezdu z nabídky na léto 2023 v rámci akce DÍTĚ ZCELA ZDARMA lze akceptovat poukázky na zájezd (vystavené v souladu s ustanovením § 1939 a následně zákonem č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník), hodnotové poukázky (např. Sodexo apod.) nebo slevové kupony (např. šeky ALEXANDRIA Bonus Klubu). Zájezd z nabídky CK ALEXANDRIA v rámci akce DÍTĚ ZCELA ZDARMA si můžete vybrat i máte-li uzavřenou dohodu o změně Smlouvy o zájezdu v rámci akce 125. Počet míst je limitován.

DÍTĚ POBYT ZDARMA – Vaše dítě na přistýlce v doprovodu dvou osob na pevném lůžku má ve všech termínech a po celou sezonu pobyt zdarma, zaplatíte pouze zvýhodněnou cenu letenky.

DÍTĚ POBYT a STRAVA ZDARMA – Vaše dítě na přistýlce v doprovodu dvou osob na pevném lůžku má ve všech termínech a po celou sezonu pobyt a příslušnou stravu zdarma, zaplatíte pouze zvýhodněnou cenu letenky.

Děti do 2 let věku (děti, které v době návratu uvedený věk nedovršily) bez nároku na lůžko v hotelu a sedačku v letadle jsou zcela zdarma (není-li u dané destinace uvedeno jinak).

Aktuální cenu zájezdu (nebo také „celkovou cenu“ dle zák. č. 159/1999 Sb.) a informace o volných místech pro děti zcela zdarma naleznete vždy na těchto www stránkách. Ceny zájezdů můžete zjistit i ve všech značkových prodejnách CK ALEXANDRIA, prodejnách ALEXANDRIA PARTNER, u všech autorizovaných prodejců CK ALEXANDRIA či telefonicky na 270 007 007

Pro více informací nás můžete kontaktovat zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
DOSPĚLÉ OSOBY NA PŘISTÝLKÁCH SE ZVÝHODNĚNOU CENOU

Pro dospělé osoby na přistýlkách (v doprovodu dvou osob na pevném lůžku) nabízíme zvýhodněné ceny (od 7 990 Kč) ve vybraných ubytovacích kapacitách. Zájezdy se zvýhodněnou cenou pro dospělé osoby na přistýlkách.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
DOTOVANÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY - SENIOR PROGRAM 55PLUS (SLEVA 58%)

Ve vybraných termínech speciální sleva 58% pro druhou (u vícelůžkových kapacit vždy poslední) osobu starší 55 let na pevném lůžku nebo ubytovaní v jednolůžkovém pokoji za zvýhodněnou cenu pro osobu starší 55 let.

SENIOR PROGRAM 55PLUS je možné uplatnit pro osobu starší 55 let, i pokud s ní cestují osoby, které uvedený věk nedovršily. Akci SENIOR PROGRAM 55PLUS nelze kombinovat s žádnou slevou (výjimku tvoří odměna za platbu on-line, lze poskytnout) či akcí a nelze využít současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami (např. Sodexo apod.) nebo slevovými kupony. Za dotované zájezdy z nabídky SENIOR PROGRAM 55PLUS nevzniká nárok na šeky Alexandria Bonus Klubu pro žádnou z osob uvedených ve Smlouvě o zájezdu a ani nelze uplatnit šeky Alexandria Bonus Klubu. Při úhradě dotovaného zájezdu z nabídky SENIOR PROGRAM 55PLUS lze akceptovat poukazy na zájezd (vystavené v souladu s ustanovením § 1939 a následně zákonem č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník). Dotovaný zájezd z nabídky SENIOR PROGRAM 55PLUS si můžete vybrat i máte-li uzavřenou dohodu o změně Smlouvy o zájezdu.

Sleva 58 % je limitována počtem míst, bude-li počet míst naplněn, CK speciální slevu 58% sníží (do budoucna, nikoliv zpětně), případně zruší. Aktuální výše speciální slevy v rámci senior programu je uvedena na těchto www stránkách. Seznam hotelů kde můžete využít Senior program 55PLUS najdete zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ

Během posledních let stále roste počet zákazníků, kteří hledají klidnou dovolenou bez neustálého dětského švitoření. Chtějí se věnovat jeden druhému, užít si ticho, klid, pohodu, odpočinout si a odreagovat se od každodenních starostí. Rozhodli jsme se proto na tyto požadavky reagovat a vyhledat pro Vás takové hotely, jež jdou těmto požadavkům vstříc. Můžeme Vám tak na tomto místě doporučit hotely, kde budete mít naprostý klid. Tyto hotely totiž neakceptují děti do 15 (resp.16 či 18) let věku.

Ať už jste bezdětní a hledáte příjemné místo ke strávení romantických chvilek ve dvou či dokonce líbánek, poslali jste děti na prázdniny k babičce a přejete si prožít klidnou dovolenou plnou odpočinku nebo už máte děti odrostlé a užíváte si příjemných chvil s partnerem či partnerkou, tyto hotely jsou přesně Vás. Děti zde nepotkáte a veškerá péče a pozornost se soustředí jen a jen na Vás.
Pokud tedy toužíte po dovolené bez dětí, doporučujeme Vám tyto tzv. Adult Only hotely.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
KLUBOVÉ HOTELY S ČESKÝMI ANIMAČNÍMI PROGRAMY

Klubové hotely Alexandria patří již léta mezi největší hity v naší nabídce a každoročně vzbuzují mezi našimi klienty ohromný ohlas a velké nadšení. A čím jsou naše klubové hotely tak výjimečné? Základem jsou kvalita ubytování i služeb, výhodná poloha pár kroků od pláže, all inclusive a samozřejmě super cena. Pomyslnou třešničkou na klubovém dortu pak je přítomnost našich animátorů s bohatým animačním programem plným zábavy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pro děti jsou v našich Alexandria Club hotelech otevřeny navíc i Karcoolčiny dětské kluby s programem šitým dětem na míru. Seznam klubových hotelů Alexandria naleznete zde.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
BEZPLATNÁ ZMĚNA SMLOUVY O ZÁJEZDU

Zákazník je oprávněn (s výjimkou postoupení Smlouvy o zájezdu ve smyslu ustanovení § 2532 OZ) navrhnout písemně CK bezplatnou změnu Smlouvy o zájezdu (v případě uzavření Smlouvy o zájezdu do 31. 3. 2023) spočívající ve změně zájezdu (termínu odjezdu/odletu, délky pobytu, destinace, hotelu, místa odjezdu/odletu a příjezdu/příletu), a to za následujících podmínek:

 • zákazník tak učiní (doručí návrh CK) nejpozději 20 dní před termínem zahájení zájezdu,
 • musí se jednat o zájezd z nabídky CK ALEXANDRIA na léto 2023,
 • nesmí se jednat o zájezd, kde let je provozován na pravidelných linkách,
 • nesmí se jednat o zájezdy, které nepořádá CK Alexandria,
 • nesmí se jednat o zájezdy CK Alexandria z nabídky LAST MINUTE,
 • má-li zákazník sjednáno (i ve prospěch všech účastníků) cestovní pojištění Alexandria Europe (při uzavření Smlouvy o zájezdu),
 • zájezd (nový), který si zákazník vybere (namísto původního), se bude minimálně (tedy nejméně) shodovat s původním zájezdem (s výjimkou hotelu v konkrétní destinaci) podle uzavřené Smlouvy o zájezdu, tedy nový zájezd musí být shodný minimálně ve všech podstatných parametrech určujících charakter zájezdu a jeho podmínky:
  • nesmí dojít ke změně počtu platících osob, • cena nového zájezdu musí být stejná nebo vyšší než cena původního zájezdu, • délka nového zájezdu musí být minimálně stejná jako délka zájezdu původního, • musí být zachována kategorie hotelu, typ ubytování a rozsah stravování, • musí být zachován typ dopravy, • na nový zájezd bude účtována cena platná ke dni změny,
 • v případě, že cena nového zájezdu bude vyšší, než cena původního zájezdu, je zákazník povinen tento rozdíl doplatit před odjezdem na zájezd (bezplatná změna Smlouvy o zájezdu se vztahuje jen k částce, kterou uhradil zákazník za původní zájezd),
 • cena nového zájezdu bude vyšší než cena původního zájezdu, je zákazník povinen tento rozdíl doplatit před odjezdem na zájezd (bezplatná změna Smlouvy o zájezdu se vztahuje jen k částce, kterou uhradil zákazník za původní zájezd),
 • na nový zájezd nelze uplatnit slevy za včasný nákup (toto ustanovení neplatí, pokud je změna prováděna v době platnosti této slevy),
 • na nový zájezd nelze uplatnit žádnou další slevu,
 • nový zájezd nesmí být z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS (toto ustanovení neplatí, je-li i původní zájezd z nabídky PROGRAM SENIOR 55PLUS a změna prováděna v době platnosti této akce),
 • nový zájezd nesmí být z nabídky DÍTĚ ZCELA ZDARMA (toto ustanovení neplatí, je-li i původní zájezd z nabídky DÍTĚ ZCELA ZDARMA a změna prováděna v době platnosti této akce),
 • bezplatnou změnu Smlouvy o zájezdu 20 dní před termínem zahájení zájezdu lze využít jen jednou.

CK si vyhrazuje právo o návrhu zákazníka rozhodnout (tj. přijmout návrh na změnu Smlouvy o zájezdu na základě posouzení, zda jsou splněny všechny podmínky uvedené výše, anebo nebrání-li tomu jiná okolnost) a své rozhodnutí zákazníkovi sdělit. Pokud s návrhem souhlasí, zašle zákazníkovi vhodným způsobem akceptaci návrhu změny Smlouvy o zájezdu a stanoví podmínky pro uzavření změny Smlouvy o zájezdu (např. doplatek ceny atd., a to v případě uvedeném výše). Pokud návrh neakceptuje, sdělí tuto skutečnost (bez nutnosti odůvodnění) vhodným způsobem zákazníkovi. Pokud zákazníkovi CK nesdělí své rozhodnutí do pěti dnů od doručení návrhu zákazníka, má se za to, že CK návrh odmítla.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ
Prioritní místo v letadle zdarma

Držitelé platinové karty Alexandria Bonus Klubu si na charterových letech mohou vybrat místo v letadle (nesmí se jednat o zájezdy CK Alexandria z nabídky LAST MINUTE). Počet míst je omezen.

ZPĚT NA SEZNAM VÝHOD A BONUSŮ

Naše cookies respektují Vaše soukromí


Ať navštívíte jakoukoli webovou stránku, velmi pravděpodobně se potkáte s možností nastavit si své cookies. Tyto cookies zpravidla neidentifikují Vás osobně , ale slouží k vylepšení fungování stránky, k usnadnění pohybu po dalších podstránkách, ke statistickým účelům a k personalizaci Vašich preferencí.
Také na této stránce používáme soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, o těch dalších můžete rozhodnout sami. Kliknutím na tlačítko Souhlasím nám dáte souhlas s použitím všech cookies na webu, po kliknutí na tlačítko Nastavení se dozvíte více informací o cookies a zároveň můžete povolit jen některé z nich.
Samozřejmě máte právo kdykoli změnit názor, uložené cookies vymazat a nastavení změnit.

Děkujeme, přejeme příjemné prohlížení našich stránek a úspěšný výběr dovolené přesně podle Vašich představ :)

Nastavení

Cookies máte ve svých rukou


Nastavení cookies

Funkční a nezbytné
Funkční cookies jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek a nelze je tedy vypnout. Díky nim jsme např. schopni zobrazit Vám výsledek vyhledávání zájezdu dle Vámi zadaných parametrů a spočítat Vám jeho cenu.
Marketingové
Tyto coookies zpravidla využívají naši partneři a díky nim jsme schopni zobrazovat Vám to, co Vás nejvíce zajímá. Nejedná se o ukládání osobních údajů, ale o práci s identifikátory, které se využívají k cílení, identifikaci zájmů a preferencí a zobrazování adekvátního obsahu, který těmto preferencím odpovídá.
Analytické
Díky těmto cookies jsme schopni vyhodnocovat chování návštěvníků na našich stránkách, díky čemuž pro Vás můžeme naše stránky dále vylepšovat a zjednodušovat běžné činnosti jako vyhledávání či objednávání zájezdu tak, aby pro Vás bylo co nejpřívětivější.