Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 

Bohatý program pro holky i kluky

O zábavu budou mít děti rozhodně postaráno, a to díky speciálnímu programu Karcoolčina dětského klubu v každém našem klubovém hotelu. Moc dobře víme, že všechny děti jsou hravé a potřebují se na dovolené bavit a trávit svůj čas aktivně.

Proto naše dětské kluby nejsou pouhým hlídáním dětí. Děti zde zažívají spoustu legrace a zábavy, s Karcoolkou a jejím kamarádem Lexou se vydávají na dobrodružné výpravy a poznávají nové kamarády.

Dětské dny

V dětském klubu pro děti jsou přichystány různé tematické dny, kdy s nebojácnou Karcoolkou a vynalézavým Lexou budou kluci i holky zažívat každý den jiné dobrodružství.

Společně se vydají na honbu za ztraceným pirátským pokladem, díky indiánské zručnosti si uloví bizona anebo získají vavřínový věnec při sportovních Olympijských hrách. Každý den bude jedinečný.

V programu Karcoolčiných dětských klubů nechybí:

  • bezpočet zábavných soutěží a nejrůznějších her
  • sportovní i nesportovní aktivity přizpůsobené dětem
  • tvořivé dílničky, při kterých děti rozvíjejí své dovednosti a kreativitu
  • tematické stezky a výpravy za dobrodružstvím
  • další zajímavé úkoly, během jejichž se děti učí spoustu nového

Dětská diskotéka a diplomový ceremoniál

Součástí večera v klubovém hotelu je pravidelně také speciální dětská diskotéka, během níž si mohou holky i kluci s animátory zatančit na známé, ale i nové dětské písničky.

Pro malé i velké soutěžící, kteří se pilně účastnili aktivit, je pak přichystána zasloužená odměna v podobě diplomu a dalších drobných cen, které se stanou cennou vzpomínkou na Vaši báječnou dovolenou.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies