Pro média

Kontakty pro média

Ing. Petr Šatný

marketingový ředitel

petr.satny@alexandria.cz

221 466 466

776 470 912

Španělská 2, 120 00 Praha 2

Tiskové zprávy

ZPĚT NA MENU
Ke stažení

Logo CK AlexandriaPetr Šatný

ZPĚT NA MENU
Cestovní kancelář ALEXANDRIA – představení

Cestovní kancelář Alexandria působí na českém trhu od roku 1991 a v současné době již patří mezi největší české cestovní kanceláře.

Alexandria je největším českým touroperátorem na Bulharsko a její nabídka zájezdů do Řecka patří k nejširším na trhu. Kromě těchto zemí nabízí Alexandria zájezdy také do Španělska, Turecka, Egypta, Tuniska, Chorvatska, Itálie – včetně leteckých zájezdů do oblasti Kalábrie a na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Samozřejmostí jsou u ck Alexandria i lyžařské zájezdy a nechybí ani zájezdy do exotických zemí – na Kubu, Maledivy, Mauritius, Seychely či plavby luxusními loděmi.

Alexandria je také průkopníkem na trhu aktivních pobytových dovolených. Profesionální české animační týmy působící v klubových hotelech Alexandria připravují české animační programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Svojí nevtíravou formou plnou vtipu, hravosti a české chytrosti se tyto animace odlišují od těch, které znáte, např. německých či arabských. Čeští animátoři, nebo chcete-li „zábaváři“, jak oni označují sami sebe, připravují program plný zábavy přizpůsobené tomu, co máme rádi a na co jsme zvyklí, zkrátka naší české mentalitě.

Cestovní kancelář Alexandria, spol. s r. o. patří do skupiny Alexandria Group, a. s. Mezi velké úspěchy ck Alexandria patří také vlastní klubové hotely v Bulharsku – skupina je majitelem hotelu Belvedere ***+ v Primorsku, ****hotelu Merlin v Lozenci a **** komplexu Hermes Alexandria Club v Carevu. Ten byl slavnostně otevřen dne 28. 6. 2008 a tato investice je vůbec největší českou zahraniční investicí v oblasti cestovního ruchu. Kromě těchto hotelů v přímém vlastnictví má Alexandria Group další hotely v Bulharsku a Řecku dlouhodobě pronajaté a provozuje je pod svým managementem.

Na podzim 2016 se skupina Alexandria Group rozrostla, získali jsme jednu z největších polských cestovních kanceláří, Net Holiday. Tato CK má podobnou nabídku i cílovou skupinu zákazníků, takže počítáme do budoucna s propojením některých našich zahraničních aktivit. To samozřejmě ve výsledku přinese mnohé výhody pro naše zákazníky. Jejich spokojenost zůstává hlavním cílem celé skupiny Alexandria Group.

Zájezd od cestovní kanceláře Alexandria si můžete koupit v některé z téměř třech desítek jejích poboček po celé republice. K dispozici je Vám samozřejmě také široká síť provizních prodejců nebo si můžete svůj zájezd zakoupit on-line přímo na www.alexandria.cz či kontaktovat naše call centrum 270 007 007.

ZPĚT NA MENU
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies