Kde nás najdete

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY JSOU POBOČKY CK ALEXANDRIA DO 30. 11. 2020 UZAVŘENY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Kontaktujte nás telefonicky na 270 007 007 nebo e-mailem na adrese info@alexandria.cz
Děkujeme Vám za pochopení.

Mapa našich provozoven:

ZNAČKOVÉ PRODEJNY ALEXANDRIA

PRAHA 1

Vodičkova 25
110 00 Praha 1
Tel.: 221 592 592
GSM: 777 797 424
vodickova@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 19 h
So zavřeno

PRAHA 1

Revoluční 10/1083
110 00 Praha 1
Tel.: 270 005 560
GSM: 739 580 002
revolucni@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 19 h
So zavřeno

PRAHA 5

Plzeňská 8/233
(OC NOVÝ SMÍCHOV)
150 00 Praha 5
Tel.: 270 007 350
smichov@alexandria.cz
ZAVŘENO

PRAHA 9

Chlumecká 765/6
(OC ČERNÝ MOST)
198 00 Praha 9
Tel.: 270 007 360
GSM: 778 750 983
cernymost@alexandria.cz
Po - Ne 9 - 21 h

BRNO

Josefská 16
602 00 Brno
tel.: 542 424 000
GSM: 774 679 739
brno@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So zavřeno

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Karla IV. 401/7
370 01 České Budějovice
Tel.: 380 601 020
GSM: 777 355 389
ceskebudejovice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h
So 9 - 12 h

HAVÍŘOV

Železničářů 8/1303
(HM Tesco)
736 01 Havířov
Tel.: 596 810 597
GSM: 776 470 904
havirov@alexandria.cz

HRADEC KRÁLOVÉ

Brněnská 1825/23a
(OC Futurum)
500 09 Hradec Králové
Tel.: 491 202 063
GSM: 777 709 223
hradec@alexandria.cz
Po - Ne 9 - 20 h

KARLOVY VARY

T. G. Masaryka 812/41
360 01 Karlovy Vary
Tel.: 352 202 015
GSM: 777 797 422
vary@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17:30 h
So zavřeno

MOST

Jaroslava Průchy 923/30
434 01 Most
Tel.: 476 101 394
GSM: 777 970 357
most@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17:30 h
So zavřeno

OLOMOUC

8. května 8
772 00 Olomouc
Tel.: 585 242 879
GSM: 776 470 908
olomouc@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17:30 h

OSTRAVA

Čs. legií 18
702 00 Ostrava
Tel.: 596 127 346
GSM: 777 797 429
ostrava@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17 h
So - 9 - 12 h

PLZEŇ

Dominikánská 1
301 00 Plzeň
Tel.: 377 237 585
GSM: 603 298 566
plzen@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 18 h

TEPLICE

Krupská 277/14
415 01 Teplice
Tel.: 412 153 200
GSM: 778 711 308
teplice@alexandria.cz
Po - Pá 10 - 16 h
So zavřeno

Mimo otvírací dobu po telefonické domluvě.

PRODEJNY ALEXANDRIA PARTNER

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Lannova 63
370 01 České Budějovice
Tel.: 387 424 505
GSM: 777 797 417
budejovice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17 h
So 9 - 12 h

Do 23. 10. 2020 pobočka uzavřena.

HOŘICE

Jungmannova 346
508 01 Hořice
Tel.: 493 623 738
Fax: 493 623 738
horice@alexandria.cz
Po, St, Pá 8.30 - 16.30 h
Út, Čt 12 - 17 h

KLADNO

Čs. armády 1988
272 01 Kladno
Tel.: 312 240 997
Fax: 222 251 602
kladno@alexandria.cz
Po - Pá 9 – 12:30, 13:30 - 17 h
So zavřeno

LIBEREC

Moskevská 55/26
460 01 Liberec
Tel.: 485 101 670
GSM: 777 797 415
liberec@alexandria.cz
Po - Pá 8.30 - 18 h

PARDUBICE

Kpt. Bartoše 499
530 09 Pardubice
Tel.: 466 413 650
Fax: 466 413 651
pardubice@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 17 h

UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Hradební 52
686 01 Uherské Hradiště
Tel.: 572 554 145
Fax: 572 550 333
hradiste@alexandria.cz
Po - Pá 9 - 12 h, 13 - 17 h

ÚSTÍ NAD LABEM

Hradiště 22
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 475 220 076
Tel./Fax: 475 209 864
usti@alexandria.cz
Po - Čt 9 - 12 h, 13 - 17 h
Pá 9 - 12 h, 13 - 16 h

Seznam vybraných autorizovaných prodejců - klikněte zde

CENTRÁLA (backoffice): Španělská 2, 120 00 Praha 2, Tel.: 221 466 466

POHOTOVOSTNÍ ČÍSLO PRO KLIENTY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
Centrála Španělská (Po - Pá 8-18:30, So-Ne 9-21): 221 466 466
GSM pro odlety z Prahy, Ostravy a Pardubic: +420 777 709 072
GSM pro odlety z Brna: +420 777 749 894
Pohotovostní mobilní telefon používejte, prosím, jen v naléhavých případech.

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies