Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 

Ahoj!

Tohle je beznej, oznacitelnej text! HTML text!

Animační programy s Karcoolkou a Lexou v klubových hotelech Alexandria

Na dovolené si chce každý odpočinout a utéct od každodenního spěchu a stresu v běžném životě. S našimi animátory zapomenete na starosti, dovolenou si maximálně užijete a zpět domů si přivezete nejen dobrou náladu, ale také nezapomenutelné a neopakovatelné zážitky.

České animační programy v klubových hotelech Alexandria se těší obrovské popularitě díky nepřebernému množství různých soutěžních klání a zábavných aktivit, ale také díky úžasné přátelské a pohodové atmosféře, která v hotelech panuje. Tu vytvářejí naši skvělí čeští animátoři, v jejichž čele stojí maskoti Karcoolka a Lexa, kteří vykouzlí úsměv na tváři dětí i dospělých.

Drobnou ochutnávku našich animačních programů pro Vás máme připravenou ve videu ;).Pro Vás jen to nejlepší!

Abychom Vám mohli zajistit ten nejlepší zážitek z animací, na který budete s radostí vzpomínat až do další dovolené, tak v každém klubovém hotelu naleznete NE jednoho animátora, ale minimálně dva a většinou rovnou celý animační tým. Animace totiž pro nás nejsou jen jednotlivými aktivitami poskládanými za sebou, ale jsou hlavně o pohodě, přátelství a skvělé atmosféře během celého dne. Na našich hotelech na Vás proto čekají týmy animátorů, kteří budou s radostí šířit dobrou náladu a stanou se Vašimi novými kamarády.

Zabaví se děti i dospělí

S námi a našimi animátory se zabaví všichni. Animace nejsou jen pro děti, pro které je vytvořen speciální Karcoolkovský program v jejím dětském klubu. I vy dospělí se můžete těšit na pestrou paletu „převážně nevážně“ míněných aktivit, které Vás přesvědčí, že dovolená není jen relaxace u bazénu, slunění se na pláži a koupání v azurovém moři, ale hlavně zábava, legrace a k tomu aspoň trochu pohybu.

V našich destinacích se můžete těšit na veselé a dlouhodobě oblíbené aktivity, jako je např. plavání s kosatkou nebo více či méně bláznivé líné hry. A že jste dospělí? To přeci vůbec nevadí, každý z nás má v sobě kousek malého dítěte, které chce znovu zažít legraci a bezstarostnost. Můžete si také zasoutěžit v šipkách, do písku zabořit těžké kovové koule pétanque, dámy se mohou osvěžit v bazénu při oblíbené lekci aquaerobiku a pánové mohou zase poměřit své síly a správnou trefu třeba při fotbalových penaltách. Ale to zdaleka není všechno.

Animační programy tvoříme přímo pro Vás na míru tak, abychom si byli jistí, že si každý v programu vybere a zároveň tak, abychom maximálně využili možnosti a potenciál jednotlivých klubových hotelů. Záleží jen na Vás, zda a jak moc se zapojíte, nebo budete jen přihlížet a povzbuzovat ostatní.

Programy pro celé rodiny

Separovat děti od rodičů není naším cílem, a proto vytváříme nejen aktivity speciálně pro děti a speciálně pro dospělé, ale i spoustu rodinných aktivit a soutěží, do kterých se zapojí i celé rodinné týmy. Na dovolenou jste přijeli společně, tak proč si ji společně také zábavnou formou neužít.

Ať už se chcete bavit sami nebo s celou rodinou, nenechte si ujít:

  • spoustu zábavy a legrace přes den i při večerních představeních
  • oblíbené aktivity jako aqua aerobic, vodní pólo, šipky, fotbal, lukostřelba, zumba, volejbal, pétanque, břišní pekáč a mnoho dalších
  • zábavné disciplíny v bazénu i na souši, z nich k nejoblíbenějším patří plavání s kosatkou, bazénové nebo třeba líné hry
  • sportovní i nesportovní soutěže a klání
  • mnoho dalších tradičních i netradičních aktivit
  • a v neposlední řadě oblíbené klubové tance

Večerní představení

Zábavná večerní představení pro děti a dospělé jsou připravovány především našimi českými animátory, a to převážně v českém jazyce.

V některých klubových hotelech se můžete setkat i s večery mezinárodními, a to především díky spolupráci s dalšími animačními týmy působícími v jednotlivých hotelech. A vybrané hotely nabízejí dokonce i profesionální show v podání místních umělců. O večerní zábavu je tak rozhodně postaráno.

Animační programy
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies