Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 

Podporujeme českou společnost, sport i kulturu

CK Alexandria patří mezi největší cestovky na českém trhu a je tak jedním z posledních velkých hráčů, který je od založení až do současné doby ryze českou společností s českým majitelem. Jako česká cestovní kancelář se také snažíme podporovat českou společnost, sport i českou kulturu.

Jsme partnerem neziskové organizace Bolí to, jejímž cílem je pomáhat dětem s popáleninami překonávat jejich těžký životní úděl, pravidelně také bereme na dovolenou děti z Klokánku, pro které je to často první setkání s mořem.

Opakovaně jsme podpořili českou hudbu a její fanoušky formou partnerství ankety Český Slavík.

V oblasti sportu jsme partnerem České fotbalové reprezentace, pro niž zajišťujeme kompletní servis na cestách k zahraničním zápasům. Jsme také oficiálním partnerem nejvyšší české fotbalové soutěže Fortuna Ligy a několika týmu z nejvyšší české fotbalové i hokejové ligy, pro které organizujeme jak jejich pravidelná zahraniční soustředění, tak výjezdy na zápasy evropských pohárů. Není to ale jen vrcholový sport, který podporujeme. Jsme partnerem projektu Neberte nám naši hru, jehož hlavním cílem je, aby fotbal dětem přinášel radost, zábavu a kontakt s kamarády.

Jsme oficiálním travel partnerem
české fotbalové reprezentace a těchto klubů:

Dále jsme oficiálním partnerem:

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies