Pullman Maldives Maamutaa

Maledivy - Atol Gafu Alifu - Pullman Maldives Maamutaa
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
Vyprodáno
LAST MINUTE

Pokud se chcete nechat okouzlit Maledivami, pak je tento bohatě vybavený, luxusní resort pro Vás tím pravým. Nádherný tropický ráj v kombinaci s vysokým standardem služeb je skvělou volbou pro všechny milovníky přírodních krás i luxusu. Vhodné i pro ...více zde

Vzdálenost od pláže: u pláže
Strava v ceně: All inclusive

Akce:

Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Duben 2021 nahoru
21.04. - 28.04.   7 nocí ALL Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
Pokud se chcete nechat okouzlit Maledivami, pak je tento bohatě vybavený, velmi luxusní resort pro Vás tím pravým. Nádherný tropický ráj v kombinaci s vysokým standardem služeb je skvělou volbou pro všechny milovníky přírodních krás i luxusu. Vhodné i pro velmi náročné klienty.

Poloha:

Resort umístěný uprostřed vysokých kokosových palem a nepřeberného množství rostlin se nachází na atolu Gaafu Alifu jednom z nejvíce nedotčených atolů na jihu Malediv. Mezinárodní letiště je cca 350 km od resortu. Cca 70 minut dlouhý transfer z Male je zajišťován hydroplánem a rychlo lodí.

Vybavení:

Resort má pro své klienty k dispozici recepci, šest restaurací, několik barů, bazén, dětské hřiště.
Zdarma: Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu, fitness (otevřeno 24/7), tenisové kurty, volejbal, windsurfing nebo katamaran jedna hodina zdarma za pobyt.
Za poplatek: SPA centrum (jednou za pobyt vstup na 60 min zdarma), masáže, potápěčská škola.

Ubytování:

Velmi vkusně zařízené plážové vilky s vlastní terasou a vlastním sociálním zařízením (venkovní koupelna, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, CD a DVD přehrávačem, telefonem, minibarem (zdarma), trezorem (zdarma) a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Resort dále nabízí za příplatek: Vily s výhledem na oceán, vily s vlastním bazénem, rodinné vily, aqua vily s ložnice pod mořskou hladinou a Royal Suite.

Stravování:

All inclusive. Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře) a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve vybraných barech a restauracích.

Pláž:

Celý resort obklopuje nádherná pláž s bílým pískem. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

GPS:

0.847162, 73.407741

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku*
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát na telefonu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené
 storno/plnění do 40 000 Kč1 323 Kč/dospělá osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 023 Kč/osoba/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Maledivy

Poloha:

Pohádkové Maledivy, které čítají přibližně 1200 ostrovů, z toho cca 200 obydlených, se nacházejí v Indickém oceánu, jihozápadně od Srí Lanky.

Rozloha:

90 000 km2 km2

Přírodní podmínky:

Maledivské souostroví je tvořeno 26 atoly, jež dosahují v průměru několika kilometrů. Každý atol má uprostřed lagunu s korálovým útesem s velmi bohatým podmořským životem a vynikající viditelností. V oblasti atolu se nachází několik obydlených i neobydlených ostrovů.

Počet obyvatel:

Cca 280 000. Maledivy jsou islámskou zemí. Obyvatelstvo je velice přátelské a dokresluje tak obrázek snové dovolené.

Hlavní město:

Malé (cca 100 000 obyvatel)

Jazyk:

Místní obyvatelé mluví řečí dhivehi, s vlivem sinhálštiny, tamilštiny, arabštiny, perštiny a urdu, druhým úředním jazykem je angličtina.

Měna:

MRF (Maledivská rufie)

Ceny:

Cenová hladina na ostrovech je vyšší, zpravidla každý hotel má k dispozici obchod se suvenýry a případně dalším zbožím, nakupovat je možné také v hlavním městě Malé.

Platební karty:

Jsou akceptovány American Express, Visa, Master Card, Diners Club, Eurocard, JCB. V hotelech je zvykem, že veškerá konzumace je připisována na účet klienta na jeho pokoj a tento účet je vyrovnán klientem v den odjezdu z hotelu.

Půjčování dopravních prostředků:

Vzhledem k velikosti jednotlivých ostrovů je půjčování motorových dopravních prostředku bezpředmětné, mnoho hotelů nabízí zdarma zapůjčení kol

Pláže:

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě. Pravý tropický ráj v Indickém oceánu Vám dá zapomenout na starosti všedních dní a možnost vychutnat si jedinečné chvíle.
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies