Najděte si dovolenou

Jsem flexibilní +/- 3 dny
Kategorie hotelu
Zadejte minimální počet hvězd

OK

Zrušit

Vzdálenost od pláže
nezáleží

OK

Zrušit

Obsazenost na pokoji

Věk 1. osoby:

Věk 2. osoby:

Věk 3. osoby:

Věk 4. osoby:

Věk 5. osoby:

Věk 6. osoby:

Věk 7. osoby:

Věk 8. osoby:

OK

Zrušit

Hledat podle ceny

Cena za 1 osobu

OK

Zrušit

Vymazat formulář
Nalezeno 2 výsledků
Řadit nabídky podle:

Gasthof Weisskugel

Akce:

  • 1 dítě do 12 let pobyt a strava ZDARMA

St. Hubertushof

Akce:

  • Až 2 děti do 6 let zcela ZDARMA

Rozloha:

83 855

Poloha:

Rakousko je vnitrozemský stát střední Evropy, sousedí s Lichtenštejnskem a Švýcarskem na západě, s Itálií a Slovinskem na jihu, Maďarskem a Slovenskem na východě a s Českem a Německem na severu. Skládá se z devíti spolkových zemí.

Počet obyvatel:

cca 8 200 000.

Přírodní podmínky:

Rakousko je rozmanitou zemí plnou hor, řek, jezer a divoké přírody. Nachází se zde množství přírodních úkazů, které leckterému pozorovateli berou dech. Rakousko se s ohledem k Alpám ve středu země řadí ke středoevropskému přechodovému klimatu. Díky tomu jsou na východě mrazivé zimy a horká léta s celoročně nízkými srážkami a na západě jsou zimy většinou mírnější a léta spíše teplá.

Hlavní město:

Vídeň (cca 1 600 000 obyvatel)

Jazyk:

úředním jazykem je němčina.

Měna:

EUR (Euro)

Platební karty:

Jsou akceptovány bez problémů ve většině hotelů, restaurací, obchodů, na čerpacích stanicích i v muzeích. V supermarketech se ale často setkáte s omezeními, kdy jsou akceptovány pouze některé elektronické karty. Bankomaty jsou v každém větším středisku.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies