Novinka
Kuredu Island Resort & Spa Maldives

Novinka
Maledivy - Lhaviyani Atol - Kuredu Island Resort & Spa Maldives
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
cena od 71 290 Kč

Rozlehlý hotelový komplex Kuredu Island Resort je obklopen průzračnou lagunou a lemován dlouhými krásnými plážemi s bílým pískem. Část resortu je vymezena jen pro klienty starší 18 let (Sangu Villas) či pro klienty starší 12 let ("O" Villas). Hotel j ...více zde

Vzdálenost od pláže: u pláže
Strava v ceně: Plná penze
Možno dokoupit: All inclusive  • Wi-Fi
  • Slunečníky a lehátka na pláži zdarma
  • Dovolená bez dětí
Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Červen 2023 nahoru
09.06. - 18.06.   7 nocí PP Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
16.06. - 25.06.   7 nocí PP Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
23.06. - 02.07.   7 nocí PP Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
30.06. - 09.07.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
Červenec 2023 nahoru
07.07. - 16.07.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
14.07. - 23.07.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
21.07. - 30.07.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
28.07. - 06.08.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
Srpen 2023 nahoru
04.08. - 13.08.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
11.08. - 20.08.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
18.08. - 27.08.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
25.08. - 03.09.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
Září 2023 nahoru
01.09. - 10.09.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
08.09. - 17.09.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
15.09. - 24.09.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
22.09. - 01.10.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   71 290 Kč
Na vyžádání
29.09. - 08.10.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   72 290 Kč
Na vyžádání
Říjen 2023 nahoru
06.10. - 15.10.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   72 390 Kč
Na vyžádání
13.10. - 22.10.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   72 390 Kč
Na vyžádání
20.10. - 29.10.   7 nocí PP Praha   Na vyžádání   72 390 Kč
Na vyžádání
Rozlehlý hotelový komplex Kuredu Island Resort je obklopen průzračnou lagunou a lemován dlouhými krásnými plážemi s bílým pískem. Část resortu je vymezena jen pro klienty starší 18 let (Sangu Villas) či pro klienty starší 12 let ("O" Villas). Hotel je skvělou volbou pro klienty všech věkových kategorií, páry i rodiny s dětmi. K atraktivitě resortu bezesporu přispívá i unikátní podmořská restaurace na sousedním ostrově Hurawalhi (místa nutno předem objednat na recepci), jejíž návštěva je velkým zážitkem.

Poloha:

Resort Kuredu Island Resort & Spa se nachází v severní části atolu Lhaviyani, na ostrově Kuredu (druhým největším ostrovem Malediv). Je téměř 1 800 metrů dlouhý a 325 metrů široký a vzdálen od letiště Ibrahim Nasir v Malé cca 145 km, transfer hydroplánem trvá cca 50 minut.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, bufetové restaurace Bonthi Restaurant, Sangu Restaurant (přístup pouze pro osoby starších 18 let), Koamas a „O“ Restaurant, japonská à la carte restaurace The Far East, à la carte restaurace Beach Shack (mezinárodní kuchyně), à la carte restaurace Franco’s (španělská, řecká a italská kuchyně), sedm barů (bar Sangu, bar „O“ Bar, bar Babuna, bar u bazénu, bar Akiri, bar Ralhu, bar Golf a bar Sai Kotari), čajovna Tea House, hlavní venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (u pláže), dva venkovní bazény s výhledem na pláž, relaxační nekonečný bazén Sangu (pro osoby starší 18 let), venkovní bazén „O“ (pro osoby starší 12 let), večerní zábavní programy, čtyři dárkové obchody s kompletním výběrem plavek, sportovního oblečení, značkového zboží Kuredu, knihy, šperky, umělecká díla, drobné zboží, občerstvení, cigarety a další.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), trezor na recepci.
Zdarma pro zákazníky s programem all inclusive plus: jedna plavba při západu slunce, účast na skupinových lekcích jógy, jedna půlhodinová skupinová lekce windsurfingu (včetně vybavení na jednu hodinu denně), jedna půlhodinová lekce golfu na Driving range (včetně vybavení), využití fitness centra, tenisových kurtů (v denních hodinách) a kurtů na paddle tenis, volejbal a badminton (v denních hodinách), stolní tenis, kulečník, šipky a stolní fotbal, zapůjčení kajaků, sleva 20 % na vybrané SPA procedury v prvních dvou dnech pobytu.
Zdarma pro zákazníky s programem all inclusive gold: jedna plavba při západu slunce, jeden úvodní ponor za pobyt nebo jeden orientační ponor za pobyt (pro certifikované potápěče), jedna hra (týdně) na šesti jamkovém ostrovním golfovém hřišti (včetně vybavení), využití golfového odpaliště (včetně vybavení), využití fitness centra, tenisových kurtů (v denních hodinách, včetně vybavení) a kurtů na padel tenis, volejbal a badminton (v denních hodinách, včetně vybavení), fotbalového hřiště (včetně vybavení), stolní tenis (včetně vybavení), kulečník (včetně vybavení) a šipky (včetně vybavení), jedna půlhodinová skupinová lekce windsurfingu (včetně vybavení), jedna půlhodinová skupinová lekce šnorchlování (včetně vybavení na jednu hodinu denně), účast na skupinových lekcích jógy (jógy Pranayama, Asanas a Yoga Nidra), nemotorizované vodní sporty (windsurfing, plachtění, kajaky a paddleboarding) včetně vybavení na jednu hodinu denně (nutno prokázat základní schopnosti, jsou aplikována omezení), zapůjčení šnorchlovacího vybavení (ploutve, brýle a šnorchl), zapůjčení jízdních kol, jednou za pobyt praní prádla (jeden pytel), využití salónku Kuredu TMA Lounge (pro zpříjemnění čekání na hydroplán), jedna 60 min dlouhá procedura ze speciální nabídky SPA centra.
Za poplatek: SPA centrum, sportovní centrum (potápění, šnorchlování), fitness s výhledem na oceán, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, šipky, stolní a obří šachy, osvětlené tenisové kurty, osvětlené kurty na paddle tenis, volejbal a badminton, kriketové hřiště, fotbalové hřiště, osvětlený golfový Driving range, cvičné jamkoviště pro nácvik patování, šesti jamkové ostrovní golfové hřiště, potápěčské centum (prodej vybavení a příslušenství, pronájem, opravy a kompletní tréninkové centrum PADI a hyperbarická komora), centrum vodních sportů (parasailing, vodní lyžování, wakeboarding, jízda na banánu, katamarány, kajaky a výlety na motorových člunech - pronájem a výukové lekce), půjčovna jízdních kol, pokojová služba, salónek Kuredu TMA Lounge (pro zpříjemnění čekání na hydroplán), prádelna.

Ubytování:

Kuredu Island Resort & Spa se skládá ze tří části - Koamas, „O“ a Sangu. Část Koamas nabízí ubytování nižší kategorie, do které spadají zahradní a plážové bungalovy a některé plážové vily, část „O“ - plážové vily (tato část je určená osobám starších 12 let) a část Sangu, která je určená osobám starších 18 let a situovaná v nejkrásnější části ostrova, nadvodní vily a plážové vily vyšší kategorie. Komfortní bungalovy (54 m2) s venkovní terasou ve stínu palem s lehátky a sociálním zařízením (venkovní koupelna, WC, fén na vyžádání) se nachází v severovýchodní části resortu, jsou situovány v zahradě, klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny stropním ventilátorem, Wi-Fi (zdarma), CD přehrávačem, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek), bez televize a setem pro přípravu čaje a kávy. Maximální obsazenost tři dospělí. V resortu jsou k dispozici na vyžádání (podrobnější informace a ceny v CK) i plážové bungalovy o rozloze 54 m2 (maximální obsazenost tři dospělí), plážové vily o rozloze 57 m2 (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti), plážové vily s vířivkou o rozloze 78 m2 (přímý přístup na pláž, maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti), vily s vlastním bazénem o rozloze 287 m2 a nadvodní vily s vlastním bazénem o rozloze 70 m2.

Stravování:

Plná penze. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelem určené restauraci. Možnost dokoupení programu all inclusive plus nebo programu all inclusive gold.
Služby all inclusive plus zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) v hotelem určených restauracích dle typu ubytování, odpolední občerstvení v době od 15:00 do 18:00 h v barech Babuna Bar a Sangu Bar, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických, nealkoholických a teplých nápojů (káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latte a macchiato, neperlivá balená voda (1 litr), balené ovocné džusy, mléčné koktejly a smoothies, čepované pivo, rozlévané červené, bílé a růžové víno, gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy, vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly - z destilátů místních značek) v hotelem určených barech a restauracích dle typu ubytování v době od 09:00 do 01:30 h, minibar na pokoji - neperlivá balená voda místní výroby (1 litr), ovocné džusy, pivo, červené, bílé a růžové víno, káva, čaj, ledová káva, ledový čaj a vybrané občerstvení (minibar se doplňuje jednou denně), jedna láhev šumivého vína na pokoj a za pobyt, sleva 50 % na konzumaci ve vybraných barech (sleva se nevztahuje na nápoje), sleva 50 % na nápoje, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive Plus. Uvedené časy jsou orientační. Hotel může bez předchozího upozornění podmínky programu all inclusive plus změnit.
Služby all inclusive gold zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou bufetu v restauracích Koamas nebo Sangu (dle vlastního výběru, restaurace Sangu - pro osoby starších 18 let), jednou za pobyt oběd v à la carte restauraci Franco’s (místa nutno předem objednat) nebo večeře v restauraci à la carte dle vlastního výběru (místa nutno předem objednat), pozdní snídaně v à la carte restauraci Franco’s od 09:00 do 12:00 h, občerstvení během dne (pizza, hamburgery a zmrzlina) ve vybraných barech v době od 10:00 do 19:00 h, odpolední občerstvení v době od 15:00 do 18:00 h v barech Babuna Bar a Sangu Bar, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických, nealkoholických a teplých nápojů (káva, čaj, ledová káva, ledový čaj, espresso, cappuccino, latte a macchiato, neperlivá balená voda, limonády, balené ovocné džusy, mléčné koktejly a smoothies, čepované pivo, lahvové pivo, rozlévané červené, bílé a růžové víno, vybraná lahvová vína, gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy, vybrané alkoholické a nealkoholické koktejly - z místních a zahraničních destilátů) ve všech barech v době od 09:00 do 01:30 h (pro děti se uplatňují věková omezení), minibar na pokoji - neperlivá balená voda místní výroby (1 litr), vybrané nealkoholické nápoje, pivo a vybrané občerstvení (minibar se doplňuje jednou denně), jedna láhev šumivého vína na pokoj a za pobyt, červené, bílé a růžové víno z chladničky na víno (šampaňské a šumivá vína za poplatek), kávové kapsle Nespresso, čaj, sleva 50 % na nápoje, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive Gold. Uvedené časy jsou orientační. Hotel může bez předchozího upozornění podmínky programu all inclusive gold změnit.

Pláž:

Resort je obklopen tříkilometrovou pláží pokrytou jemným bílým pískem a ohraničenou korálovou bariérou. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA.

GPS:

5.550066, 73.466375

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát na telefonu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 323 Kč/osoba /pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 023 Kč/osoba/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 913 Kč/osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 613 Kč/osoba/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč2 413 Kč/osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč3 113 Kč/osoba/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 26. 8. 2022. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 26. 8. 2022.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Maledivy

Poloha:

Pohádkové Maledivy, které čítají přibližně 1200 ostrovů, z toho cca 200 obydlených, se nacházejí v Indickém oceánu, jihozápadně od Srí Lanky.

Rozloha:

90 000 km2

Přírodní podmínky:

Maledivské souostroví je tvořeno 26 atoly, jež dosahují v průměru několika kilometrů. Každý atol má uprostřed lagunu s korálovým útesem s velmi bohatým podmořským životem a vynikající viditelností. V oblasti atolu se nachází několik obydlených i neobydlených ostrovů.

Počet obyvatel:

Cca 280 000. Maledivy jsou islámskou zemí. Obyvatelstvo je velice přátelské a dokresluje tak obrázek snové dovolené.

Hlavní město:

Malé (cca 100 000 obyvatel)

Jazyk:

Místní obyvatelé mluví řečí dhivehi, s vlivem sinhálštiny, tamilštiny, arabštiny, perštiny a urdu, druhým úředním jazykem je angličtina.

Měna:

MRF (Maledivská rufie)

Ceny:

Cenová hladina na ostrovech je vyšší, zpravidla každý hotel má k dispozici obchod se suvenýry a případně dalším zbožím, nakupovat je možné také v hlavním městě Malé.

Platební karty:

Jsou akceptovány American Express, Visa, Master Card, Diners Club, Eurocard, JCB. V hotelech je zvykem, že veškerá konzumace je připisována na účet klienta na jeho pokoj a tento účet je vyrovnán klientem v den odjezdu z hotelu.

Půjčování dopravních prostředků:

Vzhledem k velikosti jednotlivých ostrovů je půjčování motorových dopravních prostředků bezpředmětné, mnoho hotelů nabízí zdarma zapůjčení kol.

Pláže:

Maledivské pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě. Pravý tropický ráj v Indickém oceánu Vám dá zapomenout na starosti všedních dní a možnost vychutnat si jedinečné chvíle.
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde

Naše cookies respektují Vaše soukromí


Ať navštívíte jakoukoli webovou stránku, velmi pravděpodobně se potkáte s možností nastavit si své cookies. Tyto cookies zpravidla neidentifikují Vás osobně , ale slouží k vylepšení fungování stránky, k usnadnění pohybu po dalších podstránkách, ke statistickým účelům a k personalizaci Vašich preferencí.
Také na této stránce používáme soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, o těch dalších můžete rozhodnout sami. Kliknutím na tlačítko Souhlasím nám dáte souhlas s použitím všech cookies na webu, po kliknutí na tlačítko Nastavení se dozvíte více informací o cookies a zároveň můžete povolit jen některé z nich.
Samozřejmě máte právo kdykoli změnit názor, uložené cookies vymazat a nastavení změnit.

Děkujeme, přejeme příjemné prohlížení našich stránek a úspěšný výběr dovolené přesně podle Vašich představ :)

Nastavení

Cookies máte ve svých rukou


Nastavení cookies

Funkční a nezbytné
Funkční cookies jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek a nelze je tedy vypnout. Díky nim jsme např. schopni zobrazit Vám výsledek vyhledávání zájezdu dle Vámi zadaných parametrů a spočítat Vám jeho cenu.
Marketingové
Tyto coookies zpravidla využívají naši partneři a díky nim jsme schopni zobrazovat Vám to, co Vás nejvíce zajímá. Nejedná se o ukládání osobních údajů, ale o práci s identifikátory, které se využívají k cílení, identifikaci zájmů a preferencí a zobrazování adekvátního obsahu, který těmto preferencím odpovídá.
Analytické
Díky těmto cookies jsme schopni vyhodnocovat chování návštěvníků na našich stránkách, díky čemuž pro Vás můžeme naše stránky dále vylepšovat a zjednodušovat běžné činnosti jako vyhledávání či objednávání zájezdu tak, aby pro Vás bylo co nejpřívětivější.