Najděte si dovolenou

Jsem flexibilní +/- 3 dny
Kategorie hotelu
Zadejte minimální počet hvězd

OK

Zrušit

Vzdálenost od pláže
nezáleží

OK

Zrušit

Obsazenost na pokoji

Věk 1. osoby:

Věk 2. osoby:

Věk 3. osoby:

Věk 4. osoby:

Věk 5. osoby:

Věk 6. osoby:

Věk 7. osoby:

Věk 8. osoby:

OK

Zrušit

Hledat podle ceny

Cena za 1 osobu

OK

Zrušit

Vymazat formulář
Nalezeno 7 výsledků
Řadit nabídky podle:
8.4 velmi dobré - skvělé
153 hodnocení
Kvalita ubytování 8.3 velmi dobré - skvělé
Stravování 8.1 velmi dobré - skvělé
Vybavení a služby hotelu 8.2 velmi dobré - skvělé
Úklid v hotelu 8.9 velmi dobré - skvělé
Personál hotelu 8.4 velmi dobré - skvělé
8.4

Zaro  • Wi-Fi
0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
hodnocení
Kvalita ubytování 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Stravování 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Vybavení a služby hotelu 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Úklid v hotelu 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.
Personál hotelu 0.0 Zadejte Vaši volbu prosím.

Villa Melodie  • Wi-Fi
  • Dovolená bez dětí
8.2 velmi dobré - skvělé
104 hodnocení
Kvalita ubytování 8.1 velmi dobré - skvělé
Stravování 7.3 dobré - velmi dobré
Vybavení a služby hotelu 7.7 dobré - velmi dobré
Úklid v hotelu 8.8 velmi dobré - skvělé
Personál hotelu 8.9 velmi dobré - skvělé
8.2

Pineta  • 1 dítě do 12 let zcela ZDARMA
  • Wi-Fi
Novinka

Park Imperial  • Wi-Fi
  • Slunečníky a lehátka na pláži zdarma
9.4 skvělé - nejlepší
27 hodnocení
Kvalita ubytování 8.8 velmi dobré - skvělé
Stravování 9.5 skvělé - nejlepší
Vybavení a služby hotelu 9.6 skvělé - nejlepší
Úklid v hotelu 9.8 skvělé - nejlepší
Personál hotelu 9.3 skvělé - nejlepší
9.4

Costa Citara  • Wi-Fi
10.0 nejlepší
6 hodnocení
Kvalita ubytování 10.0 nejlepší
Stravování 10.0 nejlepší
Vybavení a služby hotelu 10.0 nejlepší
Úklid v hotelu 10.0 nejlepší
Personál hotelu 10.0 nejlepší
10.0

Grazia alla Scannella  • Wi-Fi
9.6 skvělé - nejlepší
2 hodnocení
Kvalita ubytování 8.0 velmi dobré
Stravování 10.0 nejlepší
Vybavení a služby hotelu 10.0 nejlepší
Úklid v hotelu 10.0 nejlepší
Personál hotelu 10.0 nejlepší
9.6

Romantica Resort & SPA  • Wi-Fi

Ostrov Ischia je považován za nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu. Svůj věhlas získal díky stálému podnebí, léčivým pramenům a rozmanitým léčebným procedurám, milým obyvatelům a okouzlujícím přírodním krásám. Půvabný ostrůvek je často nazýván „stále zeleným ostrovem“ vzhledem k bujné vegetaci, která roste i kvete i v nevlídných ročních obdobích. Na ostrově najdeme více než sto léčivých termálních pramenů o různé teplotě, je zde nespočetné množství míst (vany a bazény), které umožňují koupání v termální vodě o teplotě od 28 až do 45 stupňů. Díky zásobám termální vody má téměř každý hotel vlastní termální bazén.
Poloha ostrova: Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu, omývá ho Tyrhénské moře, má téměř kruhový tvar, od východu k západu je široký asi 10 km, od severu k jihu 7 km. Od neapolského přístavu je vzdálen asi 33 km.
Rozloha: 47 km2 - ostrov je rozdělen mezi 6 obcí, jsou to: Ischia, Casamicciola Terme, Lacco Ameno, Forio, Serrara Fontana a Barano d'Ischia.
Pláže: Pláže na ostrově jsou písečné, veřejné. Platí se pouze za slunečníky a lehátka.
Zajímavosti: Ostrov není velký. Obvod měří asi 39 km a všechna hlavní centra ostrova spojuje jediná silnice. Dvě hlavní linky se pohybují po této silnici buď ve směru, nebo proti směru hodinových ručiček. Doprava je pravidelná, velmi častá a většina zastávek i autobusů je vybavena informačním systémem – monitorem, který informuje cestující o poloze autobusu, zastávkách a čase, kdy přijede další spoj. Turisté mohou využít týdenní síťovou jízdenku za cca 17 EUR. Pro ostrov Ischia jsou charakteristické hlavně termální lázně. Obvykle se jedná o kombinaci tzv. římské sauny a různých bazénů s termální vodou různé teploty. Zahrady (termální parky) jsou otevřené od května do září.
Odlety a přílety: Odlety na Ischii jsou organizovány z letiště Praha. Příletové místo našeho letu je Neapol, kde vás budou očekávat naši delegáti, poté následuje cesta trajektem na ostrov Ischia.
Doba letu: cca 2 hodiny, trajekt cca 1 hodinu.

Výlety

Fakultativní výlety

PŮLDENNÍ VÝLET KOLEM OSTROVA ISCHIA

Poznávací půldenní výlet kolem ostrova Ischia, při kterém poznáte jeho historii i současnost a zastavíte se zkušeným průvodcem, poznáte známá místa jako Lacco Ameno s lávovou vyvřelinou ve tvaru houby, pohledy na západní pobřeží Foria s jeho přístavem, či z panoramatického místa učinit fotku Aragonského hradu z dálky. V rámci hodinové zastávky se projdete po malebné vesničce Sant Angelo, které se přezdívá "malé Amalfi" právě kvůli rozmístění pitoreskně malovaných domečků ve skalách nad mořem. Čeká Vás též vyjíždka hor se zastávkou v nejvýše položené vesnici Serrara Fontana, kde lidé stále žijí původním stylem života a věnují se vinařství a zemědělství. V horách Vás čeká půl hodinová zastávka s možností občerstvení (výborné cappuccino nebo typická místní bruschetta - rajčatová topinka, nebo sklenice domácího vína).

Orientační cena: cca 35 EUR

Fakultativní výlety

VÝLET NA PERLU TYRHÉNSKÉHO MOŘE, OSTROV CAPRI

Navštivte s námi opěvovanou perlu Tyrhénského moře - ostrov, který uchvátil již v antice římské císaře. Capri v jeho bohaté historii opěvovali malíři, skladatelé, politici, herci a další významné osobnosti. Čeká na vás dopolední prohlídka města Anacapri, rozkládajícího se na náhorní plošině pod nejvyšším vrcholem Monte Solaro. Možnost návštěvy kostela San Michele (cca 3 EUR) s věhlasnou majolikovou podlahou, prohlídky slavné vily San Michele Axela Muntheho (cca 10 EUR), obrazárny Casa Rosa (cca 4,50 EUR) se sochami císaře Tiberia nalezenými na dně Modré jeskyně, nebo výjezd lanovkou na Monte Solaro (cca14 EUR) s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy (alespoň 60 min. rezerva). Možnost oběda v restauraci (turistické menu cca 17 EUR). Odpolední prohlídka vás zavede do hlavního města ostrova Capri s procházkou přes malebné náměstí „Piazzetta“ s Hodinovou věží kolem slavného hotelu Quisisana až ke klášteru San Giacomo, odkud vede slavná klikatá ulička Via Krupp. Milovníci úchvatných pohledů mohou vystoupat na terasy v rozkošných Augustových zahradách s nádhernými vyhlídkami na proslavené Faraglioni i Marina Piccola (vstup do zahrad cca 1,50 EUR). Na závěr vřele doporučujeme hodinový výlet lodí kolem celého ostrova Capri (cca 21 EUR) s ukázkou Bílé a Zelené jeskyně. Světoznámá Modrá jeskyně je přístupná zvlášť buď autobusem, nebo lodí (vstup cca 14,50 EUR).

Orientační cena: cca 90 EUR

Fakultativní výlety

CELODENNÍ PLAVBA KOLEM OSTROVA ISCHIA S KOUPÁNÍM A OBĚDEM

Celodenní výlet kolem pobřeží Ischie na soukromé lodi, při které je přibližně 5 zastávek na koupání v zátokách. Přístup do otevřeného moře po lodních schodech. Po celý den na lodi občerstvení v podobě nealkoholických nápojů a vína, občerstvení + bohatý oběd co uvaří přímo námořníci na palubě lodi. Loď má omezenou kapacitu 25 osob, doporučujeme objednat výlet dostatečně dopředu. Česky hovořící asistence ráno v přístavu před vyplutím.

Orientační cena: cca 70 EUR

PROHLÍDKA ARAGONSKÉHO HRADU A ISCHIA PONTE, TZV. "MALÝCH BENÁTEK"

Majestátní Aragonský hrad založený Řeky v roce 474 př. n. l se tyčí na skalním výběžku, který od nepaměti chránil vstup do strategicky významného Neapolského zálivu. Současnou podobu hradu vtiskl Alfonso I. Aragonský v roce 1441. Dopolední prohlídka hradu s průvodcem, trvající přibližně 1 a 1/2 hodiny s českým průvodcem. Na 115m vysoký skalní výběžek se vychází po středověkých schodech v tunelu vybudovaném do skály. Po prohlídce hradu následuje individuální volno s možností procházky a nákupů v oblasti "malých Benátek", neboli podhradí Ischia Ponte. V ceně výletu je zajištěná doprava z hotelu na hranici vstupu do městské oblasti Ischia Ponte, kde je vjezd minibusů a autobusů soukromých dopravců omezen. K hradu se dostaneme přibližně 10ti minutou procházkou po Ischia Ponte. Po 10 hodině je oblast uzavřena a stává se pěší zónou. Výlet není vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Orientační cena: cca 30 EUR

Fakultativní výlety

ANTICKÉ ŘÍMSKÉ MĚSTO POMPEJE A NEAPOL, UNESCO

Starobylé římské město Pompeje zapsané na světovém dědictví UNESCO, které bylo při mohutné erupci Vesuvu v roce 79 pohřbeno a zakonzervováno pod 7 m pyroklastického sedimentu. Takřka 2 1/2 hodinová prohlídka Pompejí s průvodcem vám dá nahlédnout do historie a vy si tak učiníte jasnou představu o jedinečné kráse a významu tohoto římského města! Vstupné do Pompejí (cca 18 EUR/os.) k úhradě na místě V HOTOVOSTI, zdarma děti do 18 let, studentské slevy, slevy pro držitele ZTP. Na místě též poplatek cca 2 EUR za sluchátka. Průvodce má výklad do mikrofonu. Skupina v Pompejích nesmí mít více než 30 pax, doporučujeme objednat dostatečně předem. Nutné doklady s sebou (pas/ OP, průkaz ZTP). V archeologickém areálu Pompejí jsou povoleny batohy do max. velikosti 15 x 30cm. Následuje krátká pauza na oběd v místní restauraci, turistické menu cca 18 EUR na osobu. Poté následuje klimatizovaným autobusem přesun do Neapoli s výklady o historii a současnosti tohoto města. Autobusem dojedeme až do centra města k divadlu Sv. Karla a náměstí Piazza del Plebiscito /něco jako naše Staroměstské náměstí/, kde bude hodinu a půl trvající zastávka na individuální procházku s možností návštěvy hradu Maschio Angioino, slavné obchodní galerie Umberto I. či nahlédnutí do slavné Španělské čtvrti. Odjezd z hotelů před 6 hodinou ranní, přejezd trajektem v 6:25 na pevninu, příjezd do Pompejí v cca 9:00. Návrat na ostrov před večeří

Orientační cena: cca 80 EUR

Fakultativní výlety

AMALFITÁNSKÉ POBŘEŽÍ, UNESCO

Celodenní lodní výlet na jedno z nejkrásnějších pobřeží Itálie, zapsané na světovém seznamu UNESCO se skalními městečky Positano a Amalfi. Loď vyplouvá z Ischie, proplouvá kolem ostrova Capri (občas s mezipřistáním na Capri pro výstup a nástup) a následně pokračuje k městu Positano, kde v přístavu kotví přibližně 2 hodiny, a tento čas můžete využít pro individuální poznání města. Následně vyplouvá k Amalfi, kde opět kotví v přístavu a čas pro individuální procházku je necelé 2 hodiny. Při tomto výletu můžete prohlédnout historické centrum Positana, ukrytého mezi skalisky a divokou přírodou, obdivovat typickou módu s lněnými oděvy či řemeslnými výrobky. Ve městě Amalfi, které bylo jednou ze 4 námořních republik a kde Flavio Gioia vynalezl buzolu, se můžete projít po náměstí Sv. Ondřeje se slavnou katedrálou Sv. Ondřeje, které bývalo sídlem biskupů.

Orientační cena: cca 65 EUR

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE K VÝLETŮM

PODMÍNKY VÝLETŮ: PŘIHLÁŠKY A PLATBA VÝLETŮ: u delegátky cestovní kanceláře v průběhu asistenčních schůzek. VSTUPY, OBĚD, NÁPOJE NEJSOU ZAHRNUTY V CENĚ VÝLETU, pokud není uvedeno jinak. MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ ZÁJEZDU: 10 platících osob. ZMĚNA PROGRAMU I CENYVYHRAZENA.

Naše cookies respektují Vaše soukromí


Ať navštívíte jakoukoli webovou stránku, velmi pravděpodobně se potkáte s možností nastavit si své cookies. Tyto cookies zpravidla neidentifikují Vás osobně , ale slouží k vylepšení fungování stránky, k usnadnění pohybu po dalších podstránkách, ke statistickým účelům a k personalizaci Vašich preferencí.
Také na této stránce používáme soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, o těch dalších můžete rozhodnout sami. Kliknutím na tlačítko Souhlasím nám dáte souhlas s použitím všech cookies na webu, po kliknutí na tlačítko Nastavení se dozvíte více informací o cookies a zároveň můžete povolit jen některé z nich.
Samozřejmě máte právo kdykoli změnit názor, uložené cookies vymazat a nastavení změnit.

Děkujeme, přejeme příjemné prohlížení našich stránek a úspěšný výběr dovolené přesně podle Vašich představ :)

Nastavení

Cookies máte ve svých rukou


Nastavení cookies

Funkční a nezbytné
Funkční cookies jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek a nelze je tedy vypnout. Díky nim jsme např. schopni zobrazit Vám výsledek vyhledávání zájezdu dle Vámi zadaných parametrů a spočítat Vám jeho cenu.
Marketingové
Tyto coookies zpravidla využívají naši partneři a díky nim jsme schopni zobrazovat Vám to, co Vás nejvíce zajímá. Nejedná se o ukládání osobních údajů, ale o práci s identifikátory, které se využívají k cílení, identifikaci zájmů a preferencí a zobrazování adekvátního obsahu, který těmto preferencím odpovídá.
Analytické
Díky těmto cookies jsme schopni vyhodnocovat chování návštěvníků na našich stránkách, díky čemuž pro Vás můžeme naše stránky dále vylepšovat a zjednodušovat běžné činnosti jako vyhledávání či objednávání zájezdu tak, aby pro Vás bylo co nejpřívětivější.