Hledat dle názvu hotelu

Veškeré zde uvedené ceny jsou již po odečtení všech Slev a Superslev.

Seznam hotelů

Nalezeno 1 výsledků
Řadit nabídky podle:

Bešeňová

Akce:

Vodní ráj Gino Paradise nabízí 13 venkovních bazénů, z toho sedm celoročně přístupných, a tři vnitřní bazény (pro ubytované hosty venkovní bazény zdarma).
Geotermální voda je v osmi bazénech, v ostatních je voda ohřívaná. Teplota vody v bazénech dosahuje 24–40°C. Jsou zde 25m plavecký bazén, dětské bazény s atrakcemi, divoká řeka... Areál je velice oblíbený zejména díky léčivé geotermální vodě s příznivými účinky na celý organismus, především na pohybové ústrojí, urologické a ženské nemoci a kožní problémy.
Součástí aquaparku je i Vitální svět a Relaxcentrum, které skýtají možnost regenerace a opětovného nabytí ztracených sil. Zde jsou připraveny inhalace, římská koupel, pět saun (bylinková, římská, solná, mentolová a finská), hydromasáže, vířivky, masáže, lymfodrenáže, světelná terapie, solárium, fitness, manikúra, pedikúra, rašelinové zábaly, kosmetika, aerobik. Možnost dokoupení řady služeb – masáže, zábaly, fitness, solárium... Nově otevřená adrenalinová zóna s bazénem s umělým vlnobitím a dětským bazénkem s atrakcemi a 30m toboganová věž s šesti tobogany o celkové délce 1 km.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies