Hledat dle názvu hotelu

Itálie - Kronplatz

více informací
Veškeré zde uvedené ceny jsou již po odečtení všech Slev a Superslev.

Seznam hotelů

Nalezeno 1 výsledků
Řadit nabídky podle:

Bologna

Akce:

Lyžařské středisko KRONPLATZ leží v nadmořské výšce 835 - 2275 m a nabízí výborné podmínky pro lyžování a přes 60 km sjezdovek různých stupňů obtížnosti. Výjimečnost areálu Kronplatz spočívá v tom, že se jedná o jednu horu kolem dokola opředenou lanovkami a sjezdovkami. Lanovky se sbíhají na vrcholu, odpadá tedy dlouhé přejíždění při změně sjezdovek. Také si můžete vybírat kde budete lyžovat podle postupujícího slunce. Protože jsou tu sjezdovky téměř kolem dokola, tak můžete podstatnou část dne lyžovat na slunci. Stručně shrnuto se jedná o výjimečnou a atypickou horu. Areál se pyšní moderností přepravních kapacit, velkým počtem zejména kabinových lanovek, což umožňuje vysokou přepravní kapacitu a pohodovou cestu vzhůru. Nejobtížnější je severní svah s černými 5 km dlouhými sjezdovkami Sylvester a Hernegg. Jihovýchod je vyznačován převážně modrými sjezdovkami, směrem k San Vigiliu i Olangu vedou široké červené tratě. Kronplatz nemá přímé napojení na žádný další areál Dolomiti Superski.
Další zajímavostí jsou dvě dlouhé černé sjezdovky do Riscone, které díky severní orientaci drží vynikající podmínky pro sjezdové lyžování až do konce sezony. I přes nikterak oslnivou nadmořskou výšku se jedná o středisko s výbornými sněhovými podmínkami doplněnými umělým zasněžováním.
Orientační cena šestidenního skipasu Plan de Corones/Kronplatz: dospělá osoba 225 EUR, dítě 175 EUR.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies