Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 
Nalezeno 1 výsledků
Řadit nabídky podle:

Ios Palace

Akce:

Ios, proslulý řecký ostrov, přitahuje návštěvníky zlatými plážemi a charakteristickou egejskou architekturou. Ios je známý jako ostrov nekonečné zábavy v pulsujícím rytmu nočního života. Kolem ostrova jsou jako perly poskládány malé kouzelné zátoky s písečnými plážemi, které poskytují možnost zvídavým jedincům, aby si je objevili jen sami pro sebe.

Poloha ostrova: Ostrov Ios patří ke Kykladským ostrovům, leží zhruba v polovině cesty mezi ostrovy Paros – Naxos – Santorini. Ostrov je 17 km dlouhý a 8 km široký.

Rozloha: 105 km2

Hlavní město: Chora

Pláže: Krásné písečné pláže, z nichž nejznámější jsou Koumbaru, Mylopotas, Yialos a Mangari. Pláž Mylopotas patří mezi dvacet nejlepších v Evropě. Pláže jsou veřejné, platí se pouze za slunečníky a lehátka.

Zajímavosti: Jelikož Ios patří k těm nejrušnějším v Kykladském souostroví, o nabídku klubů, které fungují celou noc, není nouze. Ne všechna zařízení jsou ale zaměřena jen a pouze na zábavu pro mladé ročníky, některá naopak lákají příznivce tradičnějšího vyžití v řeckém stylu či latinskoamerických rytmech.

Odlety a přílety: Odlety na Ios jsou organizovány z letiště Praha, příletové místo našeho letu je letiště na ostrově Santorini, následuje transfer lodí/katamaránem na ostrov Ios.

Doba letu: cca 2,5 hodiny na Santorini, lodní transfer cca 2 hodiny.

UPOZORŇUJEME, ŽE TYTO ZÁJEZDY JSOU URČENY PRO INDIVIDUÁLNÍ KLIENTELU A JSOU BEZ DELEGÁTA. ASISTENCE ZÁSTUPCE ZAHRANIČNÍHO PARTNERA JE V ANGLIČTINĚ.

Teplotní tabulka:


  červen červenec srpen září říjen
Teplota vzduchu °C 28 30 30 28 25
Teplota vody °C 22 24 25 24 22
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies