Covid-19 - aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 
Nalezeno 7 výsledků
Řadit nabídky podle:
8.4 velmi dobré - skvělé
36 hodnocení
Kvalita ubytování 8.2 velmi dobré - skvělé
Stravování 8.3 velmi dobré - skvělé
Vybavení a služby hotelu 7.7 dobré - velmi dobré
Úklid v hotelu 8.6 velmi dobré - skvělé
Personál hotelu 9.0 skvělé
8.4

Pineta

Akce:

  • 1 dítě do 12 let pobyt a strava ZDARMA
  • Senior program
8.1 velmi dobré - skvělé
46 hodnocení
Kvalita ubytování 7.4 dobré - velmi dobré
Stravování 8.1 velmi dobré - skvělé
Vybavení a služby hotelu 7.8 dobré - velmi dobré
Úklid v hotelu 8.2 velmi dobré - skvělé
Personál hotelu 8.7 velmi dobré - skvělé
8.1

La Scogliera

Akce:

  • Senior program
8.8 velmi dobré - skvělé
49 hodnocení
Kvalita ubytování 8.7 velmi dobré - skvělé
Stravování 8.9 velmi dobré - skvělé
Vybavení a služby hotelu 8.8 velmi dobré - skvělé
Úklid v hotelu 8.8 velmi dobré - skvělé
Personál hotelu 8.9 velmi dobré - skvělé
8.8

Zaro

Akce:

  • 1 dítě do 8 let pobyt a strava ZDARMA
  • Senior program
9.7 skvělé - nejlepší
22 hodnocení
Kvalita ubytování 9.1 skvělé - nejlepší
Stravování 9.7 skvělé - nejlepší
Vybavení a služby hotelu 9.9 skvělé - nejlepší
Úklid v hotelu 10.0 nejlepší
Personál hotelu 9.8 skvělé - nejlepší
9.7

Costa Citara

Akce:

7.2 dobré - velmi dobré
13 hodnocení
Kvalita ubytování 7.2 dobré - velmi dobré
Stravování 7.0 dobré
Vybavení a služby hotelu 7.2 dobré - velmi dobré
Úklid v hotelu 7.3 dobré - velmi dobré
Personál hotelu 7.2 dobré - velmi dobré
7.2

Citara

Akce:

Vittorio

Akce:

Royal Terme

Akce:

Ostrov Ischia je považován za nejkrásnější a nejslavnější ostrov Neapolského zálivu. Svůj věhlas získal díky stálému podnebí, léčivým pramenům a rozmanitým léčebným procedurám, milým obyvatelům a okouzlujícím přírodním krásám. Půvabný ostrůvek je často nazýván „stále zeleným ostrovem“ vzhledem k bujné vegetaci, která roste i kvete i v nevlídných ročních obdobích. Na ostrově najdeme více než sto léčivých termálních pramenů o různé teplotě, je zde nespočetné množství míst (vany a bazény), které umožňují koupání v termální vodě o teplotě od 28 až do 45 stupňů. Díky zásobám termální vody má téměř každý hotel vlastní termální bazén.
Poloha ostrova: Ostrov Ischia se nachází v Neapolském zálivu, omývá ho Tyrhénské moře, má téměř kruhový tvar, od východu k západu je široký asi 10 km, od severu k jihu 7 km. Od neapolského přístavu je vzdálen asi 33 km.
Rozloha: 47 km2 - ostrov je rozdělen mezi 6 obcí, jsou to: Ischia, Casamicciola Terme, Lacco Ameno, Forio, Serrara Fontana a Barano d'Ischia.
Pláže: Pláže na ostrově jsou písčité, veřejné. Platí se pouze za slunečníky a lehátka.
Zajímavosti: Ostrov není velký. Obvod měří asi 39 km a všechna hlavní centra ostrova spojuje jediná silnice. Dvě hlavní linky se pohybují po této silnici buď ve směru, nebo proti směru hodinových ručiček. Doprava je pravidelná, velmi častá a většina zastávek i autobusů je vybavena informačním systémem – monitorem, který informuje cestující o poloze autobusu, zastávkách a čase, kdy přijede další spoj. Turisté mohou využít týdenní síťovou jízdenku za cca 17 EUR. Pro ostrov Ischia jsou charakteristické hlavně termální lázně. Obvykle se jedná o kombinaci tzv. římské sauny a různých bazénů s termální vodou různé teploty. Zahrady (termální parky) jsou otevřené od května do září.
Odlety a přílety: Odlety na Ischii jsou organizovány z letiště Praha. Příletové místo našeho letu je Neapol, kde vás budou očekávat naši delegáti, poté následuje cesta trajektem na ostrov Ischia.
Doba letu: cca 2 hodiny, trajekt cca 1 hodinu.

Výlety

Fakultativní výlety

PŮLDENNÍ VÝLET PO OSTROVĚ ISCHIA

Půldenní okruh po ostrově Ischia s česky hovořícím průvodcem vás seznámí s nejzajímavějšími místy ostrova. Navštívíte i nejvýše položenou vesničku Serrara Fontana, kde budete mít možnost ochutnat např. výborné ostrovní cappuccino, bruschetu (topinka s rajčaty) nebo místní víno (občerstvení není zahrnuto do ceny výletu). Další zastávkou bude rybářská vesnička Sant Angelo, která leží v termálně nejaktivnější zóně. Bude čas i na nákup suvenýrů nebo léčivé termální kosmetiky.

Orientační cena: cca 20 EUR

Fakultativní výlety

VÝLET NA PERLU TYRHÉNSKÉHO MOŘE, OSTROV CAPRI

Ostrov Capri je považován za perlu Tyrhénského moře. V časných ranních hodinách odplujete lodí na ostrov Capri. Během dopolední prohlídky města Aanacapri můžete navštívit vilu S. Michele Axela Munteho nebo vyjet lanovkou na Monte Solaro, nejvyšší horu Capri s úchvatným výhledem. Možnost oběda v restauraci, turistické menu (není v ceně). Odpolední prohlídka hlavního města ostrova zahrnuje procházku starobylou čtvrtí až ke klášteru S. Jakuba. Na závěr možnost výletu kolem ostrova lodí (za poplatek) s návštěvou jeskyň Grotta Bianca, Grotta Verde a možností prohlídky světoznámé Modré jeskyně za příplatek.

Orientační cena: cca 70 EUR

Fakultativní výlety

CELODENNÍ VÝLET NA PLACHETNICI KOLEM OSTROVA ISCHIA

Nezapomenutelný celodenní výlet kolem ostrova, který bude perličkou na konci vaší dovolené. Výletní loď obeplouvá Ischii, zastavuje v malebných zátokách, přímo z paluby lodi se můžete koupat v křišťálových vodách (přístup do vody po schodech). Po celý den občerstvení, neomezená konzumace vody a vína, oběd - plody moře. Veselá posádka se postará o svělou zábavu.

Orientační cena: cca 55UR

PŮLDENNÍ VÝLET NA ARAGONSKÝ HRAD A DO ISCHIA PONTE

Po snídani odjíždíme do malebné, původně rybářské vesnice Borgo di Celsa, současné Ischia Ponte, kde nás bude čekat společná procházka městem s výkladem. Poté bude následovat prohlídka hradu postaveného v roce 474 př. n. l. s česky hovořícím průvodcem, která zpravidla trvá cca 2,5 h. Hrad je unikátní stavbou, kterou v pozdějších letech rozšířili Římané, ovšem největšího rozkvětu se dočkal za vlády rodu Anjou, Aragonců a Bourbonů. Nyní je v soukromém vlastnictví. Cena nezahrnuje vstup do hradu.

Orientační cena: cca 15 EUR

Fakultativní výlety

POMPEJE A VESUV

V časných ranních hodinách odjezd autobusem na pevninu. Dopolední prohlídka archeologického areálu Pompejí s česky hovořícím průvodcem zabere cca 2,5–3 hodiny. Vstupné do Pompejí není zahrnuto v ceně výletu. Zdarma děti do 18 let a nad 65 let. NUTNÝ DOKLAD S SEBOU (pas nebo OP). Na úpatí Vesuvu je zastávka na oběd, menu není zahrnuto v ceně. Výjezd do výšky 1000 m a odtud výstup na aktivní vulkán Vesuv (Národní park Vesuvio 1280 m. n. m) vstupné se platí na místě a není zahrnuto do ceny výletu. Vhodná turistická obuv je nezbytností. Výstup na Vesuv doporučujeme osobám s dobrou fyzickou kondicí.

Orientační cena: cca 50 EUR

Fakultativní výlety

TERMÁLNÍ PARK AFRODITE APOLLON A SANT’ ANGELO

Celodenní relaxace v termálním parku Afrodite Apollon se silně léčivou, mírně radioaktivní termální vodou, rozkládající se nad malebnou pláží Maronti. Přírodní sauna, Kneippovy lázně, bazény s různou teplotou a složením vody. V ceně doprava a vstup do parku.

Orientační cena: cca 30 EUR

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies