Covid-19: aktuální cestovatelské informace a pravidla >> 

Virtuální katalogy

Níže naleznete virtuální ceníky k našim zájezdům. Ceníky jsou v elektronické podobě, můžete si v nich listovat a najít si katalogovou cenu ke svému zájezdu.

Vzhledem k šíři nabídky a skutečnosti, že nabídku se pro Vás snažíme neustále vylepšovat, inovovat a aktualizovat dle aktuálních podmínek a Vašich požadavků, již nevydáváme klasické katalogy, a to ani v tištěné ani virtuální podobě. Vybrat si svůj zájezd můžete na našich stránkách zde, kde naleznete kompletní a vždy aktuální informace k zájezdům stejně jako aktuální ceny pro Vámi zvolené termíny a počty osob. S výběrem Vám rádi pomohou naše kolegyně a kolegové na našich pobočkách, na emailu rezervace@alexandria.cz či na callcentru (tel. č.: 270 007 007). Zájezdy CK Alexandria zakoupíte také u našich autorizovaných prodejců.

Klikněte na ceník, který si chcete prolistovat:

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies