Hledat dle názvu hotelu

Veškeré zde uvedené ceny jsou již po odečtení všech Slev a Superslev.

Seznam hotelů

Nalezeno 1 výsledků
Řadit nabídky podle:

Ján Šverma (Marmot)

Akce:

Jasná v Nízkých Tatrách, v nadmořské výšce 900 – 2024m n.m. patří mezi největší lyžařská střediska na Slovensku. Jasná nabízí vynikající terény pro sjezdové lyžování, snowbording, běžecké tratě a uspokojí i příznivce skialpinizmu. Skládá se ze 2 hlavních lyžařských středisek: Chopok Sever – střediska Zahradky, Jasná. Otupné a Chopok Jih – Srdiečko, Kosodrevina. Ve středisku Jasná najdete 28 km sjezdovek. Z toho 11 km uměle zasněžovaných a 1,5 km uměle osvětlených. Lyžařům je k dispozici šestisedačková lanovka a 16 lyžařských vleků. Středisko má lyžařskou školu, lyžařskou školku pro nejmenší, školu snowbordingu, skiservisy. Běžecké tratě jsou vytvořeny na Lúčkách a v okolí Vrbického plesa.
Střediska Chopok sever a Chopok jih jsou od roku 2007 propojena vleky. Chopok sever leží na území regionu Liptov, v Demänovskej Dolině, jižně od Liptovského Mikuláše. Chopok Jih je velmi známé a oblíbené středisko mezi nadšenci volných terénů a freeridu díky širokým a rozlehlým pláním. Vleky a lanovky stoupají z Krúpovej z nadmořské výšky 1080m n.m. až na Chopok do výšky 2004 m.n.m.. Středisko Chopok jih se podle nadmořské výšky rozděluje na 2 části: Srdečko (z Krúpovej po Kosodrevinu) 1080 – 1494 m n.m. a Kosodrevina (z Kosodreviny na Chopok) 1494 - 2004 m n.m.
Asi 2 kilometry od Liptovského Mikuláše se nachází aquapark Tatralandia. Je to ojedinělý komplex s celoročním provozem určený hlavně k zábavě a relaxaci. Nabízí 11 termálních bazénů (24 - 39 °C) a 3 kryté, 23 tobogánů a skluzavek, 2 raftovací tobogány, velký dětský bazén, plavecký bazén a 2 karibské bazény. Dále si můžete vyzkoušet šplhání po vodní lezecké stěně, vodní houpačku, skákání po nafukovacích hradech nebo bloudění ve vodních labyrintech. Aquapark je vhodný i k odpočinku, léčivá voda, vyvěrající z hloubky 2500m, má blahodárný účinek na pohybový aparát a dýchací ústrojí. Návštěvníci mohou využít různé relaxační programy, které zahrnují sauny, masáže, parní lázně a další léčebné procedury. Ze střediska Jasná Vás do Tatralandie dopraví aqua-skibus zdarma.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies