Z dopisů našich zákazníků


Jindra Krňanský - Egypt:

Vážení,od 15.6 do 25.6.jsem s Vaší C.K. strávil úžasnou rekreaci v Egyptě v komplexu Le Pacha.Od rozhodování v kanceláři v Českých Budějovicích, kde se mnou bylo jednáno velice vstřícně až po návrat domů jsem nenašel jediný kaz který by se dal vytknot jak vaší C.K. tak vždy usměvavému a ochotnému personálu rezortu, všude vzorná čistota, skvělá kuchyně, bazény a moře skvělé,zkrátka dovolená snů.A nakonec za celou dobu pobytu jsem ani na vteřinu nepocítil nějaké nepřátelství nebo ohrožení. Moc a moc děkuji za skvělou dovolenou a hned po novém roce s Vaší C.K.zase někam do tepla.

Zdravím a přeji hodně spokjených klientů


Jana Koutová - Kréta:

Dobrý den, cestovali jsme poprvé s CK Alexandria, nemůžu napsat jiné než vynikající hodnocení! Delegátka na Krétě - Bali byla velmi milá, sympatická, animátorky stále usměvavé. Dokonce jsme museli navštívit místního lékaře, vše si mezi sebou zařídila CK, pojišťovna, lékař, aniž bychom s tím měli starosti, což jsme tedy velmi ocenili. Pro nás je jasná volba: příští dovolená nebude s …., ale s Alexandrií. Velké díky.


Eva Větrovská – Itálie Sicílie – Atlantis Palace:

V hotelu výborné. Chování personálu chválím. Oceňuji práci paní delegátky jako profesionální jednání. Jsem ráda, že jsme si dovolenou s manželem jako důchodci užili. Dovolenou nám zakoupily děti a od prodeje na pobočce CK v Hradci Králové až po přílet do Prahy nebyl žádný problém se službami cestovní kanceláře. Chválím CK ALEXANDRIA, delegátku a těším se, pokud to situace dovolí, na další služby od Vás.


Alexandra a Miloslav Ječní, Valdice – Bulharsko – Hermes:

Ráda bych touto cestou poděkovala za krásnou dovolenou v hotelu Hermes v Carevu od 9.7. do 20.7.2016. Byli jsme velmi spokojeni se všemi službami, ať to byla doprava do hotelu, úklid v pokoji, stravování nebo zábava. Velmi milé bylo chování delegáta a celého animačního teamu. Velké poděkování také prosím předejte do kuchyně, jídlo bylo výborné a rádi jsme ochutnali speciality různých světových kuchyní. Umění cukrářů snad ani nelze slovy vyjádřit. Ještě jednou tedy děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a spokojených hostů jako jsme byli my. Alexandra a Miloslav Ječní, ValdiceLenka Hodslavská – Turecko:

Dobrý den, v pátek 16.9.2016 jsme se vrátili z dovolené v Turecku, hotel Süral resort, pobyt byl organizován vaší CK Alexandria. Chtěla bych poděkovat za příjemný pobyt a velice pochválit české animátory v tomto hotelu. Od první chvíle se nám aktivně věnovali, hned po příjezdu na náš čekali u autobusu, přivítali nás, což bylo velmi milé a překvapující, postarali se o nás, i když jistě nemuseli… po celou dobu, kdykoli, kdy jsme se potkali, vždy ochotně naslouchali, co se nám líbí, co ne (toho bylo minimum), všechno nám vždy s úsměvem, objasnili, poradili… sice nemáme problémy se v cizině domluvit, ale vždy potěší, když vám někdo vše vysvětlí. Je to příjemné a dovolená je ještě o trošku lepší. Byli jsme na dovolené s dcerou, 10 let, velmi si všechny oblíbila, vždy se s ní animátoři zastavili, poptali se jí, jaký měla den, a hned ji zvali na animační programy, dovezla si krásné tričko, které si s holkami sama vyrobila, velká radost!! Velká pochvala i delegátovi CK Alexandria v Turecku!!! Byli jsme s vaší CK poprvé a jistě ne naposledy, jsme velmi spokojení a určitě vás rádi doporučíme! Ještě jednou díky za krásnou dovolenou! Lenka Hodslavská


Lenka Vodrážková – Bulharsko:

Ahoj, ráda napíši pochvalu na animátory a celou CK. S rodiči a synem jsem byla od vaší CK začátkem července v Bulharsku v hotelu Hermes a musím jen chválit…
100% výborné jídlo
100% krásné chování personálu
100% péče animátorů, ač jsem jejich službu nevyužila, bavili jsme se celá rodina, spoustu energie, radosti a pohody.

Krásný čistý, udržovaný hotel, super úklid a personál, vřele mohu doporučit, není jediná věc, na kterou bych si chtěla stěžovat nebo hanit. Příští rok se k vám opět vrátíme, rozhodně vše předčilo moje očekávání…
Moc děkuji za vše, byla to opravdu super krásná dovolená pro mne, syna i rodiče… :o) Přeji mnoho spokojených zákazníků a těšíme se na příští léto… Lenka Vodrážková


Miroslav Černý – Bulharsko:

Ahojky všem. Co napsat. Dovolená byla skvělá s rodinou (2+2). Termín 13.8.-20.8.2016. Jídlo super, počasí super, programy super, hotel super, moře super, nemám co vytknout a příští rok s CK Alexandria do Španělska nebo Řecka… Zatím nejlepší dovolená s Vaší CK a to už jsme byli v Tunisu s …., na Djerbě s …. atd., atd.… S Pozdravem, Černý M.PhDr. Radomíra Houšková a Mgr. Eva Cápov – Korfu:

Vážení přátelé, po delší době jsme se rozhodly vypravit se na dovolenou k moři a pro tento účel jsme zvolily služby Vaší cestovní kanceláře. Vybraly jsme si zájezd na Korfu do resortu Sea Garden a musíme konstatovat, že to byla dobrá volba. Byly jsme od začátku až do konce opravdu spokojené.
Náš pobyt byl pohodový a zajímavý a zcela naplnil naše představy. Na Korfu se nám moc líbilo i díky delegátce Petře a animačnímu týmu, který dokázal velmi hezkým nevtíravým, veselým a atraktivním způsobem zpříjemnit pobyt a reagovat na potřeby rekreantů.


Valouchovi - Turecko

Dobrý den, na dovolené v Turecku v hotelu Krizantem Alexandria Club v Alanyi jsme byli spokojeni. Zúčastnili jsme se animačních programů. Animátoři byli milí, přátelští a vždy ochotní.
S pozdravem Valouchovi


Lenka Šulcová a Hana Vežníková - Santorini

Vážená CK Alexandrio, právě jsem se vrátila ze Santorini, kde jsem strávila nádherných 11 dní. Cestovala jsem už popáté s Vámi a stejně jako na Krétě nebo na Maltě jsem byla maximálně spokojená. Každá dovolená s Vaší CK – to je pohoda, relax a krásný zážitek. Už se těšíme, kam poletíme v roce 2016...
Přejeme hodně stejně spokojených klientů Lenka Šulcová a Hana Vežníková, Vyškov


Jana, Radek, Míša a Péťa - Sicílie

Dobrý den, v červenci jsme byli na dovolené na Sicílii. Chtěla jsem za celou rodinu poděkovat, protože dovolená se nám moc líbila a vše bylo tak, jak bylo předem Vaší cestovní kanceláří uvedeno. Moc bychom chtěli touto cestou poděkovat delegátce.
Děkujeme za pěkný zájezd a přejeme hodně spokojených klientů.
Pěkný den Jana, Radek, Míša a Péťa Miláčkov


Lenka H. - Bulharsko

Dobrý den, chtěla jsem Vám velmi poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme s vaší cestovní kanceláří strávili v Bulharsku. Vše bylo perfektní od dopravy přes ubytování, výborná strava, krásná pláž a naprosto úžasní animátoři. Už chápu, proč se Vám klienti do Primorska vrací.
Vyhráli jsme diplomy, samozřejmě zakoupili CD a náramky a nyní máme animační večery u nás doma každý den. Ještě jednou děkujeme a přejeme celou úspěšnou sezonu a spoustu spokojených klientů.
Lenka H.


Martin Čiháček

Dobrý den, rád bych poděkoval cestovní kanceláři Alexandria za kompletní zajištění naší dovolené. Přes odbavení, pobyt, až po přílet.
Všechno šlapalo jako hodinky a pro mne i celou rodinu to byla skvělá dovolená. Ještě jednou díky

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies