Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Zanzibar - Pongwe - Tulia Zanzibar Unique Beach Resort
Přidat hotel k oblíbeným
Odebrat hotel z oblíbených
Vyprodáno
LAST MINUTE

Hotelový komplex v exkluzivním prostředí a s nádherným okolím se řadí mezi nejlepší hotely na celém ostrově. Luxus, kvalitní služby, nádherná pláž, to vše splňuje tento velmi oblíbený hotel. Vhodný pro nejnáročnější klienty.. ...více zde

Vzdálenost od pláže: u pláže
Strava v ceně: Snídaně

Akce:

Načítám pro Vás akce...

Zobrazit jenom termíny vyhovující Vámi zvoleným kritériím

Datum Nocí Strava Způsob dopravy Stav zájezdu Cena zájezdu od Akce
Duben 2021 nahoru
23.04. - 02.05.   7 nocí SN Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
24.04. - 01.05.   7 nocí Praha   Vyprodáno    
Poptat podobné
Hotelový komplex v exkluzivním prostředí a s nádherným okolím se řadí mezi nejlepší hotely na celém ostrově. Luxus, kvalitní služby, nádherná pláž, to vše splňuje tento velmi oblíbený hotel. Vhodný pro nejnáročnější klienty.

Poloha:

Hotel leží na východním pobřeží ostrova, v letovisku Pongwe cca 40 km od hlavního města Stone Town a cca 35 km od letiště (cca 60 minut délka transferu). Písčitá pláž je přímo u hotelu.

Vybavení:

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, bazén, skluzavky.
Zdarma: Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu, jóga hodiny, vybavení na šnorchlování, půjčovna kol, kajak, windsurf, fitnes, hodina masáže za pobyt.
Za poplatek: SPA centrum, výlety.

Ubytování:

Deluxe bungalow s výhledem do zahrady s terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem (zdarma), Nespresso kávovarem, plážové osušky, lehátka na terase. Hotel dále nabízí pokoje typu Deluxe bungalov s částečným výhledem na moře, Royla Vila s vířivkou s výhledem do zahrady a Luxury Vila s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek.

Stravování:

Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří a all inclusive.

Pláž:

Písčitá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře leží přímo u hotelu.

GPS:

-6.034530, 39.406793

Cena:


V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku*
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• anglicky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto (povinné příplatky):
• turistická taxa ve výši 1 USD na osobu na den, platí se na místě
• vstupní vízum do Tanzánie 50 USD na osobu, elektronicky trvá vyřízení žádosti cca 10 dní - https://eservices.immigration.go.tz/visa

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 323 Kč/osoba /pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 023 Kč/osoba/pobyt
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
 storno/plnění do 40 000 Kč1 913 Kč/osoba/pobyt
 storno/plnění do 80 000 Kč2 613 Kč/osoba/pobyt

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 30. 4. 2020. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 4. 2020.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

Zanzibar

Poloha:

Fascinující historie, exotické koření, dlouhé bílé písečné pláže s palmami, lemující malebné zátoky, a pohostinní lidé – to je kouzlo Zanzibaru. Zanzibar leží na západ od afrického pobřeží v Indickém oceánu a spolu s dalšími ostrůvky patří k Tanzánii, od které je vzdálený 35 km (z centrálního pobřeží je možné použít rychloloď – cesta trvá 2 hodiny – nebo přelet, který trvá 20 minut).

Rozloha:

Ostrov je 84 km dlouhý a 28 km široký. Po celém ostrově se nacházejí pozůstatky islámské architektury, ruiny arabských šlechtických paláců, noblesní domy a kilometry liduprázdných pláží s bílým pískem. km2

Přírodní podmínky:

Lákavá je procházka po pralese, ve kterém žije i jedna z nejvzácnějších opic světa (dnes již ohrožený druh) – červený kočkodan Kirkiho. Dnešní Zanzibar je známý díky pěstování exotického koření – roste tu hřebíček, skořice, vanilka a kardamon. Především je ale vyhlášený svými pestrými korálovými útesy, které lemují část východního pobřeží a jsou skvělým místem pro šnorchlování, ale i potápění nad vraky lodí. Na jižní špičce ostrova se nachází pláž Kazimkazi, kde je nádherné koupání a velká šance pozorovat delfíny ve volné přírodě. Návštěvníci se mohou vypravit na blízký ostrůvek Changu – domov stoletých želv s jedním z nejkrásnějších korálových útesů.

Počet obyvatel:

Odhad čítá 1,5 milionu. 99 % obyvatel tvoří muslimové.

Hlavní město:

Zanzibar City. Historická část hlavního města ostrova, Stone Town, byla organizací UNESCO vyhlášena Světovým kulturním dědictvím (World Heritage Site). S labyrintem křivolakých uliček a bizarními krámky bylo kdysi důležitou obchodní křižovatkou především s prodejem otroků, dnes je srdcem ostrova s vládními paláci, rušnými trhy a muzei.

Jazyk:

Úředním jazykem je svahilština, možné je však domluvit se anglicky.

Měna:

Oficiální měnou je tanzanský šilink (TZS). Pro vyměnu se doporučují dolary. Měnit je možné v hotelích či bankách.

Pláže:

Každá část ostrova v sobě ukrývá rozdilný pohled na krásné bílé písčité pláže. Severní strana ostrova (oblasti Nungwi a Kendwa) poskytuje pláže s minimálním odlivem a přílivem, zatímco v celé zbylé části ostrova dochází k diametrálně odlišným podmínkám pro koupání během dne, což se navíc samozřejmě během měsíce mění (dle pohybu Měsíce a jeho fází), odliv a příliv je tam i několika kilometrový.
Pro zobrazení letecké mapy klikněte zde
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies