Najděte si dovolenou

Jsem flexibilní +/- 3 dny
Kategorie hotelu
Zadejte minimální počet hvězd

OK

Zrušit

Vzdálenost od pláže
nezáleží

OK

Zrušit

Obsazenost na pokoji

Věk 1. osoby:

Věk 2. osoby:

Věk 3. osoby:

Věk 4. osoby:

Věk 5. osoby:

Věk 6. osoby:

Věk 7. osoby:

Věk 8. osoby:

OK

Zrušit

Hledat podle ceny

Cena za 1 osobu

OK

Zrušit

Vymazat formulář

Hledat dle názvu hotelu

Slovensko - Velký Slavkov

více informací
Veškeré zde uvedené ceny jsou již po odečtení všech Slev a Superslev.

Seznam hotelů

Nalezeno 2 výsledků
Řadit nabídky podle:

Vily Tatry Holiday

Akce:

Domky Tatry Holiday

Akce:

Velký Slavkov se nachází na pohoří Vysokých Tater, 2 km od Popradu a 7 km od hlavního pásma Vysokých Tater. Obec je přímo spojená Tatranskou elektrickou železnicí s okolními tatranskými osadami (Starý Smokovec, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, …).
Komplex Tatry Holiday Resort se nachází ve velmi atraktivním prostředí, ve kterém si můžete vybrat z mnoha turistických cílů. Aquapark Aquacity v Popradě se nachází cca 5 km od resortu, centrum Popradu s mnoha zajímavostmi je vzdáleno cca 4 km. Bezpochyby nejlákavějším cílem jsou turistické trasy Vysokých Tater.
V blízkém okolí resortu lze také využít jízdy na kole, koupání, jízdu na koních a mnoho dalších sportovních aktivit. Ve vzdálenosti cca 7 km se nachází horské trasy – Starý Smokovec, cca 14 km Tatranská Lomnica, cca 18 km Štrbské Pleso, výlet lanovkou na Lomnický Štít v nadmořské výšce 2634 m nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na světě, pro milovníky přírody se tu nachází krásné lesy, jezera a plesa, nemluvě o bohaté historii, mnoha památkách a historicky významných místech.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Poučení o cookies